Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bolek Polívka a hollywoodské hvězdy v jednom filmu: Už v roce 2021

Bolek Polívka a Brendan Fraser
Bolek Polívka a Brendan Fraser
Zdroj: Profimedia
Bolek Polívka a Brendan Fraser

Bolek Polívka si nejspíš splnil sen, který se jen tak nějakému herci nepodaří. Díky filmu Dalibora Stacha si totiž zahrál po boku známých hollywoodských hvězd!

O filmu Za oponou života od režiséra Dalibora Stacha se hovoří již delší dobu. Tvůrci údajně na tomto projektu pracovali přes pět let a divákům měli výsledné dílo představit letos.

Kvůli koronavirové pandemii ale nakonec bude premiéra až za rok, tedy v roce 2021.

Film bude i svým dějem a žánrovým zařazením pro českou produkci velmi netypický, bude se totiž jednat o sci-fi.

Hvězdy z Hollywoodu

"Hlavní postava František se prodírá složitostmi vztahů dnešní doby. Když se dostane do klinické smrti, v nastalém rozehraném divadle se dostává do snivého minulého života, a možné budoucnosti. Vše jsou ale jen částečně dokonalé kulisy, které narychlo vytvoří Řezbář Energií, aby k němu František mohl dojít. Po setkání dochází k pochopení smyslu života a peripetií současného života," popisuje děj filmu ČSFD.

Režisér však více než dějem šokoval tím, jaké hvězdy se mu podařilo obsadit do hlavních rolí.

Vedle Bolka Polívky si totiž zahraje hlavní představitel filmu Mumie, či celosvětově proslulá herečka ze seriálu Zoufalé manželky.

Setkání s Brendanem Fraserem z Mumie

Dalibor Stacha sice na snímku pracoval mnoho let, snaha se ale vyplatila, na plac se mu podařilo dostat skutečně herecká esa.

Brendan Fraser je známý hollywoodský herec, který ztvárnil desítky rolí v celovečerních filmech, nejvíce si ho však diváci pamatují ze snímku Mumie. Od té doby sice nabral pár kilo, na hereckých schopnostech mu to ovšem neubralo.

Ani hlavní ženská postava ale nebude Češka. Roli obsadila Marcia Cross, která se proslavila před lety seriálem Merlose Place, mladším divákům ale bude známá spíše jako Brie, jedna z pětice zoufalých manželek ze stejnojmenného seriálu. Dvojici najatých hvězd z USA doplní ještě Dawn Olivieri, kterou můžete znát například z filmu Dokonalá loupež. 

Tvůrci filmu si dali záležet na hvězdném obsazení, teď už nezbývá než doufat, že se snaha vyplatila, a Za oponou života bude skvělý snímek! Diváci si ale budou muset ještě do příštího roku počkat...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky