Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nakonec jsem si vybral Elišku, o Pokáče měla zájem i manželčina kamarádka

Jan Pokorný "Pokáč"
Jan Pokorný "Pokáč"
Zdroj: Profimedia
Jan Pokorný "Pokáč"

Známý písničkář Pokáč do toho před pár dny praštil. Vzal si svoji životní partnerku a bývalou vícebojařku Elišku Klučinovou, se kterou má osmiměsíčního syna Teodora. Svatbu se jim přitom před veřejností podařilo dokonale utajit.

"Pokáčovic," napsal hudebník Jan Pokorný známý jako "Pokáč" stručně ke svatebnímu snímku, který zveřejnil na sociální síti. K popisku přidal ještě symboly srdíčka a zámku, kterými vyjádřil, že vztah se svou láskou zpečetil oficiáně i před úřady.

Poznali jsme se na koncertě

Česká rekordmanka v sedmiboji i halovém pětiboji byla s Pokáčem zasnoubená od loňského prosince, veselku proto dvojice stihla do roka a do dne. Přesto se partnerům povedl přímo husarský kousek, do poslední chvíle si totiž nechávali pro sebe, kdy přesně k obřadu dojde.

Oblíbený muzikant se s Eliškou poznal během svého vystoupení v Litvínově. "Je to paradox, protože jinak jsme bydleli na Strahově pět minut od sebe," prozradil Pokáč v rozhovoru pro Best of U kulatého stolu. Navíc o Pokorného tehdy měla zájem manželčina kamarádka, která s ní tak trochu o písničkáře zabojovala.

"Nakonec jsem si vybral Elišku, má větší páru a bál jsem se, že by mi dala pěstí," vtipkoval Pokorný, kterému se Klučinová hned zalíbila. „Zaujala mě, dali jsme se do řeči, ptal jsem se, co dělá, a ona, že atletiku. Já ji nepoznal," doplnil Pokáč v rozhovoru pro Magazín DNES.

Myslel jsem, že soutěží za béčkaře

Zpěvák si prý myslel, že jeho současná láska závodí za juniorní béčkovou skupinu, a tím u Elišky na začátku úplně nezabodoval. Ve skutečnosti talentovaná sportovkyně už jako juniorka v roce 2007 získala zlato na mistroství Evropy a dobré výsledky měla i při dalších závodech.

Před dvěma lety ale nadaná atletka kvůli zdravotním problémům pověsila sportovní kariéru na hřebík. Klučinová pak začala podporovat svého partnera, se kterým jezdila na koncerty a dělala všechno, co bylo potřeba. Prodávala trička, stavěla pódium nebo zařizovala Honzova vystoupení.

Pokáč si vzal Elišku Klučinovou během tajného obřadu. Dvojice spolu vychovává osmiměsíčního syna Teodora. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky