"Pokáčovic," napsal hudebník Jan Pokorný známý jako "Pokáč" stručně ke svatebnímu snímku, který zveřejnil na sociální síti. K popisku přidal ještě symboly srdíčka a zámku, kterými vyjádřil, že vztah se svou láskou zpečetil oficiáně i před úřady.

Poznali jsme se na koncertě

Česká rekordmanka v sedmiboji i halovém pětiboji byla s Pokáčem zasnoubená od loňského prosince, veselku proto dvojice stihla do roka a do dne. Přesto se partnerům povedl přímo husarský kousek, do poslední chvíle si totiž nechávali pro sebe, kdy přesně k obřadu dojde.

Oblíbený muzikant se s Eliškou poznal během svého vystoupení v Litvínově. "Je to paradox, protože jinak jsme bydleli na Strahově pět minut od sebe," prozradil Pokáč v rozhovoru pro Best of U kulatého stolu. Navíc o Pokorného tehdy měla zájem manželčina kamarádka, která s ní tak trochu o písničkáře zabojovala.

"Nakonec jsem si vybral Elišku, má větší páru a bál jsem se, že by mi dala pěstí," vtipkoval Pokorný, kterému se Klučinová hned zalíbila. „Zaujala mě, dali jsme se do řeči, ptal jsem se, co dělá, a ona, že atletiku. Já ji nepoznal," doplnil Pokáč v rozhovoru pro Magazín DNES.

Myslel jsem, že soutěží za béčkaře

Zpěvák si prý myslel, že jeho současná láska závodí za juniorní béčkovou skupinu, a tím u Elišky na začátku úplně nezabodoval. Ve skutečnosti talentovaná sportovkyně už jako juniorka v roce 2007 získala zlato na mistroství Evropy a dobré výsledky měla i při dalších závodech.

Před dvěma lety ale nadaná atletka kvůli zdravotním problémům pověsila sportovní kariéru na hřebík. Klučinová pak začala podporovat svého partnera, se kterým jezdila na koncerty a dělala všechno, co bylo potřeba. Prodávala trička, stavěla pódium nebo zařizovala Honzova vystoupení.

Pokáč si vzal Elišku Klučinovou během tajného obřadu. Dvojice spolu vychovává osmiměsíčního syna Teodora.

Související články