Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pohled do zákulisí: Tanečníci Lady Gaga promluvili

Pohled do zákulisí: Tanečníci Lady Gaga promluvili
Pohled do zákulisí: Tanečníci Lady Gaga promluvili
Zdroj: Blue Gekko

Zatímco pro Lady Gaga byla Česká republika jen další zastávkou na turné "Monster Ball tour", její tanečnící si pobyt v metropoli pořádně užili.

Mladí umělci dorazili o den dřív s jasným plánem: "Bavit se a užít si Prahu." Pánskou jízdu odstartovali Michael Silas, Ian McKenzie a Asiel Hardison stylově - v Dance Academy Prague, kde na ně čekal nejen zakladatel studia a kolega z branže Yemi A.D., ale také vyprodaný taneční sál

Taneční maraton

Přestože se původně plánovaný dvouhodinový workshop pro začínající tanečníky protáhl do večerních hodin a trojice tanečníků musela oželet prohlídku hlavního města, nelitovala. Na rozdíl od jejich kontroverzní "zaměstnavatelky", která se o den později marně snažila návštěvníky koncertu vyprovokovat vulgarismy, se jim totiž dostalo bouřlivého přijetí. "Češi jsou úžasně otevření a přátelští," shodli se.

Zdroj: Blue Gekko

Nezapomenutelný zážitek

Všichni zúčastnění se shodli, že workshop byl opravdu neopakovatelným zážitkem. "Ty děcka přišly plný nadšení a energie. S ohněm v srdci. Před mou lekcí měly dvě předchozí velmi náročné lekce a vůbec na nich nebyla znát únava. Prostě to nevzdávaly. To byl pro mě zcela nový pohled na učení,"  komentuje úspěšnou akci jeden z profesionálních tanečníků Ian McKenzie.

Zdroj: Blue Gekko

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky