Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slovenský server zveřejnil platy porotců Superstar. Největší honorář bere Mareš

Superstar 2020
Superstar 2020
Zdroj: Šíp
Superstar 2020

Superstar letos nešetřila na porotcích, a tak se soutěžící museli ukázat rovnou před pětičlennou porotou. Kdo z nich ale vydělává nejvíc? Platy hvězdné pětice se liší o stovky tisíc.

Největším veteránem soutěže je samozřejmě Palo Habera, který už sedí v křesle porotců už od samého počátku Superstar.

Letos se k němu ale přidala čtveřice nováčků, kteří si úlohu hodnotit druhé zkouší poprvé. Největším překvapením pro diváky byl asi Leoš Mareš, který roky soutěž moderoval, a nyní přesedlal přímo do role kata.

Jako slovenská podpora dorazil Marián Čekovský, který ihned svým humorem získal mnoho fanoušků. Kdo však úplně nezáří je Monika Bagárová s Patrícií Pagáčovou. Dámské části poroty zatím lidé nepřišli na chuť, a uvidí se až po živých kolech, zda se děvčatům podaří zapadnout mezi své zkušenější kolegy z branže. Motivace udržet se v židli porotce je veliká, ve hře jsou totiž miliony.

Habera rozhodně nepracuje zadarmo

Server Pluska zveřejnil platy porotců Superstar a budete zírat, na kolik si příjdou. Překvapivé jsou ovšem rozdíly v ohodnocení hvězdné pětky.

Bagárová a Pagáčová jsou v showbyznysu mnohem méně let, a tak jejich nástupní platy budou zřejmě o mnoho nižší, než mužské části. Kolik si děvčata vydělají za natáčení, je zatím záhadou a výše zmínění deník informaci nezískal. Kolegové si ovšem pěkně napakují kapsu. Leoš Mareš dokonce trumfnul matadora soutěže Haberu a odnese si o půl milionu více.

Leoš Mareš bude mít na splátky na svůj nový vůz

Slovenská posila týmu Marián Čekovský ze tří mužských porotců bere "nejméně," stále se ale nedá hovořit o žádné almužně. Za své hodnocení by měl obdržet 150.000 Euro, což je na českou korunu necelé čtyři miliony.

O půl milionu víc vydělá Palo Habera, tedy 180.000 Euro a nejvíce peněz paradoxně letos bude brát Leoš Mareš. Bývalý moderátor Superstar není z levného kraje, a splátky nového luxusního vozu přijdou na desítky tisíc měsíčně. Proto Leoš nic nepodcenil a řekl si rovnou o 200.000 Euro.

Astronomické částky, které dala produkce za porotce, snad přinesou časem vytoužené ovoce. Letošní ročník je bohužel zatím dle diváků absolutní propadák. Tak se necháme překvapit, zda díky hvězdám v čele, nakonec pořad získá lepší hodnocení...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky