Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pohádková svatba, nebo přehlídka Dioru? Chiara Ferragni v den D oblékla tři róby

Chiara Ferragni v šatech od Diora
Chiara Ferragni v šatech od Diora
Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Krajkový korzet na obřad, romantická róba na recepci a rozverná baletní sukénka na večerní afterparty. Tyto tři modely vystřídala ve svůj velký den italská hvězda sociálních sítí Chiara Ferragni, která se v sobotu provdala za rappera Fedeze. Podívejte se, jak jí to slušelo.

Velkolepá svatba se uskutečnila v luxusním sídle Dimora delle Balze v sicilském městě Noto. Veškerá pozornost se ovšem už od příprav soustředila na nevěstinu svatební róbu, kterou navrhla designérka Dioru Maria Grazia Chiuri. Velký den slavné dvojice a jejich sedmiměsíčního synka se tak změnil spíš v prezentaci světové módní značky, ostatně zahraniční média nic jiného než nevěstiny outfity ani nekomentují.

Nutno ovšem dodat, že se blonďatá Chiara stala slavnou a bohatou právě díky módním gigantům, kterým se zalíbil její blog The Blond Salad a začaly ji sponzorovat. A protože si mladá Italka udržuje přízeň 14 milionů instagramových fanoušků pravidelným zveřejňováním fotografií ze soukromého života, musela se pochlubit i s fotkami svatebními.

Chiara Ferragni v šatech od Diora Chiara Ferragni v šatech od Diora Zdroj: Instagram

"Zpočátku jsem chtěla něco netradičního," okomentovala Chiara princeznovské šaty, které oblékla na obřad, "ale Maria Grazia Chiuri mě přesvědčila, že svatební róba může být tradiční a moderní zároveň." Krajkový korzet a nadýchanou suknici doplnily na zakázku vyrobené lodičky, na kterých je uvedeno nevěstino jméno.

Chiara Ferragni v šatech od Diora Chiara Ferragni v šatech od Diora Zdroj: Instagram

Na následnou recepci se pak Chiara dostavila v bohatě vyšívaných šatech v barvě šampaňského, které zdobily mimo jiné verše z písní jejího novomanžela. A aby drahocenná sukně nepřišla k úhoně během nočních oslav, Chiara ji později vyměnila za krátkou baletní sukýnku, ve které se mohla lépe pohybovat.

Chiara Ferragni v šatech od Diora Chiara Ferragni v šatech od Diora Zdroj: Instagram

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky