Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Řekněme si dneska něco o Kratochvílově vztahu k bulváru.

Události v kostce…

V neděli krátce před polednem Petr Kratochvíl údajně havaroval nedaleko Jevan. Při nehodě si prý jeho partnerka Pavlína Baburková poranila vážně hlavu a děti – šestiletý Péťa a roční Julinka – si zlomily nohy. K nehodě se Kratochvíl vyjádřil takto: „Je to moje vina. Měl jsem toho pitomýho zajíce přejet a děti nemusely mít zlámaný nohy a Pavlína rozraženou hlavu.“ Jenže pak najednou obrátil a dnes se kauza dostala do stádia, kdy Kratochvíl tvrdí, že se nic nestalo a on si jen vystřelil z bulváru. Teď se prý spolu s Pavlínou, která je stejně jako děti zdravá jako řípa, baví na účet blbečků, kteří jim tuhle „vtipnou habaďůru“ sežrali… A ti, kteří o něj měli strach? „Nemají číst bulvár, tečka,“ prohlásil Kratochvíl. Jenže, ono tohle jeho žertování je poněkud podivné…

Kratochvíl a bulvár

Petr Kratochvíl měl totiž s bulvárem vždy poměrně přátelské vztahy. Skamarádil se ním v době, kdy žil s Lucií Bílou a společně „vedli“ divadlo Ta Fantastika. Je schopný obchodník, a tak byla tehdy Lucka takřka denně na titulní stránce nejčtenějšího bulváru. S jednou jeho redaktorkou byli oba jedna ruka, dokonce ji pozvali na výlet do jejich domu na Floridě. A najednou té samé redaktorce Kratochvíl vykládá nesmyslné historky o autonehodě a aby ztrapnil ji i bulvár, „žertuje“ o zdraví své ženy a dětí. Co se stalo? Napadají mě tři možná vysvětlení. Za prvé k autonehodě došlo a Kratochvíl ji vylíčil tisku pravdivě. Když se ale o případ začala zajímat policie, „zařadil zpátečku“ a hodil svoji chybu na bulvár. Za druhé se Kratochvíl s dotyčnou redaktorkou už nekamarádí a touhle mystifikací ji chtěl zesměšnit. A za třetí? Celá tahle fraška má Kratochvílovi, o kterém se nějakou dobu nepsalo, získat zpět pozornost médií. Třeba za pár dní vyrukuje na světlo s nějakou informací, pro kterou potřeboval udělat trochu rozruch… A nebo opravdu zešílel, jak se píše? To se mi fakt nezdá! Co myslíte vy?