Ještě v době, kdy spolu princ Harry a Meghan teprve chodili, si dvojice užila halloweenskou noc v Torontu, kde plánovali “odjistit granát” a riskovat, že se o jejich románku všichni dozví.

Vévodkyně již dříve v pořadu The Ellen DeGeneres Show v roce 2021 prozradila, jak se svým tehdejším přítelem Harrym vyrazila inkognito na halloweenský večírek s postapokalyptickou tematikou s Harryho sestřenicí, princeznou Eugenií, a Eugeniiným budoucím manželem Jackem Brooksbankem.

"My čtyři jsme se prostě vytratili v halloweenských kostýmech, abychom si užili jeden zábavný večer ve městě, než se roznese, že jsme pár," řekla Meghan. Partička měla na sobě plynové masky, kožené bundy a další podivné módní doplňky. Sám princ Harry se o tuto vzpomínku podělil se čtenáři své knihy Náhradník, ve které kromě třaskavých detailů ze soukromí britské královské rodiny zveřejnil také řadu historek ze svého mládí.

“Pozvali jsme Euge a Jacka, aby se k nám připojili na Halloween. A Megina nejlepšího kamaráda Markuse. V torontském Soho House se konala velká párty na téma "Apokalypsa". Podle toho se oblékněte. Zamumlal jsem směrem k Meghan, že jsem neměl moc štěstí na tematické maškarní večírky, ale že to ještě zkusím,” uvádí princ, který tím naráží na situaci, při které byl před lety ještě jako student na maškarní vyfotografován v nacistické uniformě a udělal tím mezinárodní ostudu.

“Obrátil jsem se s prosbou o pomoc s kostýmem na svého přítele, herce Toma Hardyho. Zavolal jsem mu, jestli bych si mohl půjčit jeho kostým z filmu Mad Max,” prozradil princ Harry. “Půjčil mi ho celý, než jsem odjel z Británie, a teď jsem si ho zkoušel v Meghanině malé koupelně. Když jsem vyšel ven, řvala smíchy,” svěřil se s humornou vzpomínkou mladší bratr prince Williama.

Další den ráno se informace o jejich vztahu rozkřikla po celém světě a dvojici čekalo dlouhé a těžké období před svatbou, ve kterém udržovali svůj vztah na dálku a před zraky fanoušků z celého světa.

Související články