Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Plekanec se Šafářovou a Saudkovo poselství pro dceru vzbudilo kritiku

Plekanec Šafářová
Plekanec Šafářová
Zdroj: Profimedia
Plekanec Šafářová

Tomáš Plekanec se vedle Lucie Šafářová ve spoustě věcí proměnil. Hokejista působí opravdu šťastně a také se začal angažovat se svou milovanou do různých projektů. Tentokrát dvojice odhalila fotku od známého fotografa Jana Saudka s poselstvím pro jejich dceru, dostalo se jim ale nečekané kritiky!

Tomáš Plekanec v bývalém vztahu s Lucií Vondráčkovou velmi dbal na to, aby se nedostalo do médií nic z jejich soukromí.

To se ale s novou partnerkou změnilo, jelikož Lucie Šafářová naopak ráda zásobuje své fanoušky videy a často je na nich i Plekanec. I když z toho hokejista údajně není nadšený, zatím to své lásce trpí.

V karanténě se čerství rodiče malé Leontýnky ještě více sblížili díky společným tréningům. Šafářová je díky tomu zpět na své původní váze před těhotenstvím a vypadá lépe než kdy dřív! Dvojice se rozhodla v nové formě nechat vyfotit známým fotografem Janem Saudkem a snímek měl navíc i vzkaz pro budoucí generace. Sledující však z díla vůbec nadšení nebyli...

Snímek Jana Saudka vzbudil rozpaky

"Cíl je jasný. Chceme, aby naše děti dýchaly čistý vzduch, měly kvalitní potraviny a viděly krásnou přírodu. S tím vším si zahráváme v dnešní době. Změna začíná u jednotlivce. Můžeme neplýtvat, používat míň plastů, třídit odpad, starat se o přírodu víc. Každý můžeme přidat kousek," vyzvala Lucie Šafářová své sledující na Instagramu.

Do ekologické kampaně se zapojili i další známé tváře, jako například Tomáš Klus. Fotografie Plekance a Šafářové ovšem v lidech vyvolala spíše rozpaky.

Podivný do modra laděný snímek, na kterém sedí tenistka na klíně svého milovaného, je podle sledujících nevkusná a Šafářová si na něm není vůbec podobná!

Jan Saudek nedávno oslavil 85. narozeniny. Jeho fotografie už prý postrádají dřívější jiskru!

"Fotka by z fleku mohla přijít do rodinného alba Limberských," naráží jeden z mnoha komentářů na fakt, že snímek jaksi postrádá vkus. 

"Saudek byl frajer, ale toto už je jen obyčejná ateliérová fotka., Jakoby zmizelo to kouzlo tajemna!, Nezlobte se, ale tohle je otřesný!, Ať se pan Saudek nezlobí, ale nic moc. Šafářová je na fotce velmi mohutná, úplně zastiňuje Plekance. Ten tam vypadá jak střízlík s divným výrazem a s velkou košilí," přibývají pod fotkou překvapené komentáře!

Výsledné dílo Jana Saudka tentokrát u lidí zcela propadlo. Oblíbený fotograf zatím neukázal zbylou sérii na ekologickou podporu, tak se necháme překvapit, zda se mu zbylé celebrity podařilo zachytit lépe, nebo budou reakce veřejnosti opět vlažné...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky