Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chystá se svatba? Plekanec mlží, ale chování Šafářové přesto něco napovědělo

Šafářová, Plekanec
Šafářová, Plekanec
Zdroj: Profimedia
Šafářová, Plekanec

Dlouho poté, co se dali dohromady, to tajili. Tomáš Plekanec byl totiž ještě v rozvodovém řízení s Lucií Vondráčkovou, takže Lucie Šafářová se před světem skrývala. Když bylo konečně všechno oficiální, narodila se jim holčička Leontýnka. Teď by měla logicky následovat svatba.

K té se ale ani jeden jasně nevyjádřil. S rozvodem s Vondráčkovou však Plekanec neotálel, takže se dá předpokládat, že si jednou Šafářovou chce vzít. Není pochyb o tom, že to spolu myslí vážně. Po narození dcery Leontýnky k sobě mají ještě blíž.

Všichni čekají, kdy Lucie Šafářová prozradí, že je zasnoubená. Pozorným fanouškům totiž neuniklo, že levou ruku Lucie zdobí decentní kroužek nevyčíslitelné hodnoty. Byla snad už požádána o ruku? To úzkostlivě tají. Jisté je, že Plekanec se veselce nebrání.

Plekanec veselku nepopřel!

V Berouně se Plekanec účastnil tenisové exhibice hokejových hvězd a na otázku, zda bude svatba, odpověděl nejasně. „Já nevím, uvidíme,“ řekl dle Blesku útočník brněnské Komety. Následujícími slovy dokázal, že jeho rodina je na prvním místě. Má jasno, s kým chce trávit čas.

„Ideální je čas být s rodinou a užívat si volna. Prostě super,“ řekl hokejista. Šafářová si váží toho, že má konečně doma muže svých snů a snaží se pro něj být pořád atraktivní. Od porodu proto zhubla už pěkných pár kil.

„Šli jsme si s Tomášem třeba zahrát tenis, dělala jsem dřepy nebo posilovala břicho. Cvičila jsem zkrátka, jak to šlo, protože obzvlášť ze začátku nebylo kvůli starosti o malou příliš času. Teď se ale dostala do rutiny, kdy okolo deváté až desáté usíná a spí většinou dvě až tři hodiny,“ popsala Šafářová pro web isport.blesk.cz, jak se dostává do formy.

Lucie šíleně hubne 

„On má plány ještě z Montrealu a já mám svoje staré. Cvičíme tedy podle jeho plánů a když mi nějaký cvik nevyhovuje, vyměním ho za některý z mých. Většinou jsou to cviky na nohy, na vršek i na stabilizaci vnitřního těla,“ vysvětluje Šafářová.

Jen pár měsíců po porodu už má dvanáct kilo dole. „Dá se tedy říct, že v této chvíli jsem už na svojí váze. Musím říct, že jsem byla překvapená, jak to šlo rychle a nebylo to rozhodně žádné trápení. Možná je to i tím, že jsem celý život vrcholově sportovala,“ podotýká Lucie.

Za rychlé hubnutí samozřejmě může i mnohdy vyčerpávající péče o Leontýnku. „Tak si říkám, kdy si zase v klidu dám ráno teplý kafe? To si asi chvíli počkám, ale studený je prý na krásu? Moc mi teda nechutná. Ono i to bez kofeinu není ono. Už skoro spinká a stačí když se podívá a budu pít studený klidně pořád,“ zveřejnila šťastná Šafářová u snímku se spící dcerou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky