Fanoušci Pirátů si neumí představit, že by v pokračování chyběl Jack Sparrow, kterého ztvárnil právě Johnny Depp. Jeho úloha je nesmírně podstatná a bez něho už by to nebylo ono. I proto na internetu začalo vznikat spousta peticí za jeho návrat.

Konkrétně na stránce change.org vznikla jedna, kde už je nastřádáno skoro 200 tisíc podpisů. Fanoušci vyhrožují, že na film do kin nepůjdou, a tak je možné, že se Jack Sparrow na obrazovku skutečné vrátí. Spekuluje se, že nahradit Deppa měla herečka Karen Gillian, která měla být jednou z nových hlavních rolí.

Amber Heard tvrdí, že ji Depp bil

Disney studio potvrdilo, že Depp si ve filmu skutečně zahraje. Není jen jisté, jakou bude mít roli. Slavný herec původně do natáčení zahrnut nebyl, jelikož ho exmanželka Amber Heard obvinila z domácího násilí. Daily Mail však přišel s nahrávkami, kde naopak Amber napadá jeho.

„Já jsem tě neudeřila, vrazila jsem do tebe. Je mi to líto, že jsem to udělala. Ale prostě jsem tě ku*va nesundala, já do tebe vrazila, dop*ele. Už nevím, co přesně jsem udělala rukou, ale ty jsi v pohodě, nezranila jsem tě,“ křičí na Deppa v nahrávkách herečka.

Dost možná si to ale udělala sama

„Nemůžu slíbit, že to zase bude perfektní. Nemůžu slíbit, že zase nevyjedu a něco ti udělám. Ku*va, někdy jsem prostě tak šílená, že se neudržím,“ pokračuje Amber. Na nahrávkách se chová jako smyslů zbavená a lidé začínají věřit, že herec je ve všem nevinně.

„Tak to světu řekni, Johnny, jen jim to řekni: Já, chlapák Johnny Depp, jsem obětí domácího násilí. Uvidíme, kolik lidí ti bude věřit. Jsi větší a silnější. Vždyť kolik jsem tehdy měla kilo. Přijdeš k tomu stupínku, Johnny, a řekneš: Ona to začala… Vážně? Je tam porota a soudce a ti uvidí, že je mezi námi velký rozdíl,“ vysmívá se mu Amber.

Světlo světa spatřily nahrávky, kde se Amber chová jako blázen

„Ty mě zabíjíš! Tvoji lidé se mě snaží zabít. Udělala jsi ze mě… Můj syn jde do školy a ostatní děti mu říkají, že jeho zku*vený táta bije manželku!“ křičí na ni zoufale Depp.

Možná Depp teď hořce lituje, že kdy opustil matku svých dětí, Vanessu Paradis, se kterou byl 14 let. „Nebylo to snadné ani pro ni, ani pro mě. Posledních pár let bylo trochu hrbolatých,“ přiznal Depp pro časopis Rolling Stone. „Konec vztahu je o to horší, když jsou do vašeho vztahu zapojeny i děti,“ tvrdí herec.

Depp si v pokračování Pirátů nakonec zahraje

„Vztahy jsou obecně velmi křehké. Hlavně když jste často pryč. Nebylo to snadné pro mě, pro Vanessu, ani pro děti. Ovšem náš vztah rozchodem nekončí. Vždycky tu pro ni budu. Před rozchodem jsem si hlavně chtěl být jistý, že budou v pohodě děti. Měly pro nás neuvěřitelné pochopení. Jsou silné,“ dodal Depp, na kterého se snad po letech usmálo štěstí.