Skandály pronásledovaný Johnny Depp prochází kvůli soudu s Amber Heard doslova peklem a už to definitivně vypadá, že bude vážně muset opustit trhák „Piráti z Karibiku“.

Zdroje blízké produkci uvedly, že stále méně zářící hvězda bude nahrazena skotskou kráskou Karen Gillan, jež proslula rolí Nebuly ve „Strážcích galaxie“ nebo jako Ruby Roundhouse v Jumanji. Karen Gillan už prý dokonce byla požádána o pomoc při příští plavbě „Pirátů“ a chystá se chytit obrovské množství kořisti za hlavní roli, shodují se zdroje.

"Je připravená stát se jednou z nejlépe placených hereček v Hollywoodu a být mezi nejžádanějšími legendami jako jsou Meryl Streep a Scarlett Johansson, s potenciálem vydělat 12 nebo 15 milionů dolarů za film. Množství peněz, které vydělá, bude díky dalším čtyřem dílům franšízy ohromující!“

Žaloba za pomluvu

Karen své angažmá v dalších Pirátech z Karibiku zatím nijak nekomentuje. Depp je ale pro velkou roli odepsaný od doby, co jeho bývalá manželka Amber tvrdí, že se v roce 2018 stala obětí domácího násilí.

Johnny Depp vehementně popírá jakékoli zneužívání Amber a v současné době ji žaluje pro pomluvu. Navzdory skandálu se objevovali drby naznačující, ž existuje šance, že by se Johnny mohl vrátit na palubu jako kapitán Jack Sparrow. "Karen bude bezpochyby hlavní hvězdou," tvrdí informátor. "Ale Johnny by se také mohl v dalším díle objevit, pokud se bude chovat dobře a podaří se mu očistit své jméno!"