Za Johnnym Deppem stojí obrovská fanouškovská základna, která ho hodlá podporovat stůj co stůj v tom, aby se v roli Jacka Sparrowa objevil i ve filmu Piráti z karibiku 6. Jedna z internetových petic bude mít za chvíli už 200 tisíc podpisů, což je zhruba třikrát více než loni! Je tedy vidět, že o Deppa je zájem.

Z filmu byl stažen, jelikož byl obviněn svojí bývalou manželkou Amber Heard z domácího násilí. Nyní však vyšly najevo nové skutečnosti. Depp možná není tím násilníkem, kterým se zdál být. S nahrávkami, jenž mění situaci, přišel Daily Mail.

Lidé ho chtějí do filmu zpět

„Já jsem tě neudeřila, vrazila jsem do tebe. Je mi to líto, že jsem to udělala. Ale prostě jsem tě ku*va nesundala, já do tebe vrazila, dop*ele. Už nevím, co přesně jsem udělala rukou, ale ty jsi v pohodě, nezranila jsem tě,“ křičí na Deppa v nahrávkách herečka

„Nemůžu slíbit, že to zase bude perfektní. Nemůžu slíbit, že zase nevyjedu a něco ti udělám. Ku*va, někdy jsem prostě tak šílená, že se neudržím,“ pokračuje Amber. Chová se jako naprostý blázen. Lidé postupně začínají věřit herci.

Dostane druhou šanci?

„Tak to světu řekni, Johnny, jen jim to řekni: Já, chlapák Johnny Depp, jsem obětí domácího násilí. Uvidíme, kolik lidí ti bude věřit. Jsi větší a silnější. Vždyť kolik jsem tehdy měla kilo. Přijdeš k tomu stupínku, Johnny, a řekneš: Ona to začala… Vážně? Je tam porota a soudce a ti uvidí, že je mezi námi velký rozdíl,“ provokovala ho Amber.

Johnny Depp už zjevně neví, co na to má říci. „Ty mě zabíjíš! Tvoji lidé se mě snaží zabít. Udělala jsi ze mě… Můj syn jde do školy a ostatní děti mu říkají, že jeho zku*vený táta bije manželku!“ tvrdí jí Depp a zní přitom zoufale.

Johnny Depp byl exmanželkou obviněn z domácího násilí

Na Amber se prostě kupí jedna stížnost za druhou. Pusu na špacír si pustila i její bývalá asistentka. „Pravidelně mě verbálně i mentálně šikanovala a křičela na mě kvůli maličkostem. Chytala záchvaty slepé zuřivosti, kdy s ní nebyla řeč, snažila jsem se jí třeba něco vysvětlit, ale ona mě ani neslyšela, jak zuřila,“ cituje Kate James deník The Blast.

„Vzpomínám si například, jak jednou Amber někdy kolem Vánoc 2012 nestihla spoj na nějaký let. U mě tehdy byla na návštěvě teta až z Austrálie, ale ona na mě přesto řvala doslova celé hodiny, jako bych já mohla za to, že napadl sníh, a proto ten let nestihla,“ dodala. Argumentů proti Amber je teď více než dost. Dostane tedy Depp druhou šanci?