Herec odešel nadobro 26. března kolem osmé hodiny ráno. K požáru rodinného domu v obci Trzciniec přijelo celkem třicet hasičů. V domě, ve kterém Wysocki žil více než dvanáct let, našli už jen mrtvé tělo. Podle polského webu Polsatnews není zatím příčina požáru známá.

Obdivovaný herec

Piotr k úspěšné kariéře mířil celý život. Herectví vystudoval rovnou na dvou divadelních školách, jednu univerzitu ve Varšavě a druhou v Krakově. Jeho neuvěřitelná píle se mu vyplatila. Byl vyznamenán těmi nejvyššími polskými oceněními. Mezi ně například patří Čestný odznak za zásluhy v kultuře, Stříbrný kříž za zásluhy, Medaile Osterwa nebo Čestná cena lublinské pobočky ZASP.

Smutnou zprávu o úmrtí svého otce potvrdil na facebooku jeho syn. "Piotr Wysocki dnes zemřel. Lublinský herec na jevišti a plátně, duše společnosti. Můj táta," napsal Jan Niewada-Wysocki.

Legendární seriál

I přes velmi úspěšnou hereckou kariéru se Wysocki zapsal do paměti televizních diváků nejvíce svou rolí poručíka Kozuba v seriálu Čtyři z tanku a pes. Polský televizní seriál překonal všechny rekordy ve sledovanosti. Humorným způsobem přibližoval příběhy čtyř vojáků a psa Šarika. Dále zářil ve filmech Popely nebo Osmdesát husarů. Naposledy se v televizi objevil v epizodě seriálu Na signálu v roce 2018.