Pink slaví 40 a fanouškům dala nezvyklý dárek: Ukázala se jim v celé své kráse

Pink nechala fanoušky nahlédnout do svého soukromí
Pink nechala fanoušky nahlédnout do svého soukromí

Pink, vlastním jménem Alecia Beth Moore slaví právě tento víkend svou čtyřicítku, narodila se 8. září 1979. I s čtyřmi křížky na krku má v sobě rebelského ducha a je schopna se rvát nejen za svou rodinu, což mnohokrát dokázala. 

U příležitosti svých blížících se 40. narozenin se dokonce nechala manželem zvěčnit na dovolené v plavkách a fotku se nezdráhala zveřejnit na sociálních sítích. Aby také ne, tvrdý trénink, který podstupuje, kvůli náročným akrobatickým číslům, jež předvádí na svých show, je znát a má i ve svém věku a po dvou dětech úžasnou figuru!

Od křoví po hvězdu

Hudební kariéra Alecie začala již ve velmi nízkém věku. Její otec, který hrál na kytaru a rád zpíval, ji přivedl k muzice. Už na střední zpívala v místní kapele a pak přičichla k R'n'B. Ačkoli my ji známe spíše jako rockovou či poprockovou zpěvačku, mezi její největší vzory patří právě R'n'B zpěvačka Mary J. Blige, rapper 2Pac a reggae legenda Bob Marley. Pink zpívá mezzosopránem, i proto se její hlas hodí téměř na jakýkoli styl zpěvu. 

Ve svých šestnácti letech natočila první demo a hostovala na deskách Diany Ross, 93 Degrees a dalších umělců. Prakticky od začátku kariéry stojí Pink na špici a neslezla z ní. Natočila sedm studiových alb a momentálně jede své šesté světové turné. 

Divoké mládí

V mládí platila za velkou rebelku, holdovala večírkům do rána, alkoholu nikdy neřekla ne a jednou se dokonce předávkovala drogami a skončila v nemocnici. Vydělávala si nejrůznějšími pracemi včetně práce v McDonaldu. Od svých patnácti let ale nejí maso. Její bujaré mládí mělo ale pozitivní vliv na její tvorbu a kariéru. Pink je jednou z nejúspěšnějších zpěvaček světa a objevuje se tu a tam i ve filmech. Vidět jste ji mohli například ve filmu Charlieho andílci 2: Na plný pecky, kde hrála rozhodčí na motocrossových závodech. 

Pink

Velká láska

K motocrossu má ostatně velmi blízko, její manžel Carey Hart byl profesionálním závodníkem a sama Pink s oblibou na motorkách jezdí. Během Careyho závodu ho Pink dokonce požádala o ruku velkou cedulí na které bylo napsáno: "Vezmeš si mě?" a na druhé straně: "Myslím to vážně!". Carey se tehdy málem vyboural, ale naštěstí jen málem a Pink si tak nakonec vzal. 

Manželství však bylo poměrně dost bouřlivé. Pár se hodně hádal a nakonec se v roce 2008 odloučili. Pink dokonce vypsala rozvodové papíry, pak se však opět usmířili, oba zjistili, že spolu chějí být a v roce 2011 se jim narodila dcerka Willow, v roce 2016 následoval syn James. Z Pink je od té doby zcela vyklidněná a vyrovnaná žena, která kromě práce věnuje čas hlavně rodině a za svůj koníček již nepovažuje pařby do rána. 

Kromě zpěvu a rodiny věnuje hodně času charitě a ochraně přírody. Je ambasadorkou UNICEF a také velmi aktivně bojuje za práva zvířat a podporuje organizaci PETA. Hojně kritizuje nejen svou kolegyni Beyoncé za nošení pravých kožešin, ale pustila se i do prince Williama za to, že pořádá hon na lišky. Poslala tehdy jemu i královně velmi rozhořčený dopis. Její texty jsou vždy plné emocí a pochopení a patří mezi nejoblíbenější zpěvačky na světě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky