Aby byla hvězda co nejblíže svým fanouškům, hrob nakonec bude v ústředním hřbitově v Brně a vdovec pomalu fanouškům odkrývá, jak bude památní místo pro jeho milovanou vypadat.

Jan Kolomazník se nedávno svěřil, že urnu své manželka Evy Pilarové má doma na křesle a dokonce si s ní povídá. To ale brzy nebude možné, ostatky zpěvačky totiž konečně poputují na stálé místo.

Aktuálně se vyčkává na definitivní rozhodnutí města Brno a následně se věci dají rychle do pohybu.

"Ještě musí vše schválit brněnský magistrát. Pak bude vyhlášeno výběrové řízení a my si budeme moci z nabídky vybrat podle svého uvážení, co se nám bude nejvíc líbit," řekla Blesku sestřenice Pilarové, Helena. Kolomazník pak prozradil, jaké má konkrétní vize náhrobku.

Domov svatého Karla Boromejského

"Na náhrobku bude jen Evina fotka bez rámu, kříž a její podpis, tak, jak ho dávala roky svým fanouškům," odtajnil Jan Kolomazník budoucí vzhled plánovaného památného místa výše zmíněnému webu.

Finální rozhodnutí Brna by mělo padnout každým dnes, jedná se ale spíš o formality, nepředpokládá se, že by město odmítlo poskytnout místo na hrob.

Ačkoliv je vše v řešení, fanoušci zpěvačky si ještě budou muset pár týdnů počkat. Podobně dlouho se táhla i výstavba pietního místa pro Karla Gotta a nakonec čekání stálo za to.