Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hrob Evy Pilarové bude překvapivě strohý, manžel prozradil důvod

Eva Pilarová
Eva Pilarová
Zdroj: Profimedia
Eva Pilarová

Eva Pilarová nás bohužel v březnu po těžké nemoci opustila. Zpěvačka zatím nemá hrob, manžel Jan Kolomazník s pomocí rodiny už celou věc zařizuje a vdovec už prozradil detaily plánovaného pietního místa.

Aby byla hvězda co nejblíže svým fanouškům, hrob nakonec bude v ústředním hřbitově v Brně a vdovec pomalu fanouškům odkrývá, jak bude památní místo pro jeho milovanou vypadat.

Jan Kolomazník se nedávno svěřil, že urnu své manželka Evy Pilarové má doma na křesle a dokonce si s ní povídá. To ale brzy nebude možné, ostatky zpěvačky totiž konečně poputují na stálé místo.

Aktuálně se vyčkává na definitivní rozhodnutí města Brno a následně se věci dají rychle do pohybu.

"Ještě musí vše schválit brněnský magistrát. Pak bude vyhlášeno výběrové řízení a my si budeme moci z nabídky vybrat podle svého uvážení, co se nám bude nejvíc líbit," řekla Blesku sestřenice Pilarové, Helena. Kolomazník pak prozradil, jaké má konkrétní vize náhrobku.

Domov svatého Karla Boromejského

"Na náhrobku bude jen Evina fotka bez rámu, kříž a její podpis, tak, jak ho dávala roky svým fanouškům," odtajnil Jan Kolomazník budoucí vzhled plánovaného památného místa výše zmíněnému webu.

Finální rozhodnutí Brna by mělo padnout každým dnes, jedná se ale spíš o formality, nepředpokládá se, že by město odmítlo poskytnout místo na hrob.

Ačkoliv je vše v řešení, fanoušci zpěvačky si ještě budou muset pár týdnů počkat. Podobně dlouho se táhla i výstavba pietního místa pro Karla Gotta a nakonec čekání stálo za to.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky