Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

James Bond Pierce Brosnan (67) v úzkých: Jeho přátelé podléhají koronaviru

Oblíbený herec Pierce Brosnan
Oblíbený herec Pierce Brosnan
Zdroj: Profimedia
Oblíbený herec Pierce Brosnan

Pierce Brosnan (67) prožívá velmi těžké období. Řádění koronaviru považuje za jednu z největší tragédií posledních let a bezmocně přihlíží tomu, jak odchází jeden přítel za druhým. 

Ztráty 

Pierce Brosnan se jako James Bond popral se vší nespravedlností, ale koronavirus je nad jeho síly. V době pandemie se se svou ženou Keely Shaye Smith ukryl na Havaji, kam odletěl hned po ukončení spolupráce se společností Disney. Před neštěstím utéct nedokázal. Ztratil dva blízké přátele. Znali se pětačtyřicet let a herec byl synovi jednoho z nich dokonce za kmotra. Nemoc, která se v USA šíří nebezpečně rychle, přetrhala pevné pouto, které mezi nimi bylo. 

Ani přes osobní ztráty herec neztrácí naději a věří, že drsná lekce donutí lidi být na sebe laskavější. Je třeba si uvědomit, že je planeta křehká. Už několik měsíců kolem sebe Brosnan cítí válku a ohrožení na životě a nebojí se agitovat na sociálních sítích. 

Na manželku i syny je hodně fixovaný a nedokázal si představit, že by karanténu trávil bez nich. Do letadla nasedli mezi prvními. Z ostrovů sleduje, co se v USA děje. 

Romantik 

Filmový James Bond měl tolik fanynek a obdivovatelek, že je nestačil odhánět. Herec je ale známý svou věrností a ke své druhé ženě Keely vzhlíží. V soukromí si nehraje na drsňáka a rád jí vyzná lásku. 

„Moje milé andělské srdce Keely, děkuji za to, že jsi do mého života přinesla tolik lásky a krásy, za to, že jsi za posledních dvacet šest let největší radostí mého života." S vyznáním k výročí se pochlubit svým fanouškům. 

Kdyby v roce 1991 nezemřela jeho první žena Cassandra Harris a Bondgirl z filmu Jen pro vaše oči, kde si zahrála s Rogerem Moorem (†89), podruhé by se neoženil. Nepatří mezi přelétavé muže. Bohužel po jedenácti letech manželství podlehla rakovině vaječníků. 

Zajímavosti 

Herec je známý svou věrností a nebojí se projevit city. 

Brosnan má dvojí občanství - irské a americké. Do USA byl přijat až v roce 2004. 

Podporuje manželství homosexuálů. 

Věnuje se charitě a je zapojen do mnoha projektů. Chce zlepšit situaci samoživitelek a vzdělávací systém. 

Velkou část jeho příjmů tvoří peníze z prodaných obrazů. 

Pravidelně se objevoval v žebříčku nejpřitažlivějších mužů světa. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky