Petra Svoboda byla poprvé vdaná za manažera Jana Svobodu, se kterým má dceru Ráchel. Manželství se ale v roce 2013 po pěti letech rozpadlo.

V době, kdy se moderátorka rozváděla, už pracovala na TV Nova, kde se setkala s Ondřejem Křivkou.

Křivka zastával pozici ředitele marketingu všech TV kanálů a celého on-line portfolia skupiny Nova a s krásnou blondýnkou mezi nimi ihned přeskočila jiskra.  

I po jeho odchodu z televize jejich vztah trval, ačkoliv si hrdličky bedlivě střežily své soukromí a o jejich soužití toho veřejnost příliš nevěděla.

Nakonec v roce 2019 požádal Křivka Svobodu o ruku na rodinné dovolené. V té době už byla moderátorka v radostném očekávání.

18. května stejného roku si v kostele svatého Tomáše v Praze na Malé Straně za účasti rodiny a nejbližších přátel řekli ANO. 

“Chtěli jsme s manželem stihnout svatbu do narození syna, aby se narodil do úplné rodiny. Ráchel byla naše nádherná družička. Jsme šťastní,” vyjádřili se novomanželé krátce na sociální síti.

Letos měli manželé oslavit páté výročí svatby, osud ale přinesl do jejich života hrozivou tragédii.

Ondřej si v neděli 12. května na Den matek vyrazil na oblíbenou projížďku na kole a po 16. hodině ho v obci Dírná-Nová Ves srazil nepozorný řidič, který mu nedal přednost v jízdě.

Křivka byl po nárazu ihned v bezvědomí a přivolaní záchranáři se ho snažili desítky minut oživit, bohužel marně.

„Záchranáři okamžitě začali s nepřímou masáží srdce a návaznou resuscitační péčí. Ačkoliv se cyklistu pokoušeli desítky minut oživovat, jejich snaha byla marná. Lékař nakonec musel konstatovat smrt,“ sdělila Fajtlová z jihočeské krajské záchranky Deníku.

"U řidiče vozidla policisté provedli dechovou zkoušku a test na přítomnost jiných návykových látek, oboje s negativním výsledkem. Okolnostmi vzniku této tragické dopravní nehody se nadále zabývají táborští dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty. V případu byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti," doplnil informace policejní mluvčí Miroslav Šupík.

K hrůzné události pak řekla pár slov i zdrcená Petra Svoboda, která zůstala na výchovu dvou dětí ze dne na den sama.

„Je to pro nás životní tragédie. Prosím veřejnost, aby respektovala soukromí mé a našich dětí,“ svěřila se moderátorka webu tn.cz.

Kromě blížícího se výročí svatby měl úspěšný podnikatel 26. května oslavit 39. narozeniny, rodina už ale bohužel tento den s milovaným manželem a tatínkem neprožije.

Související články