Rozvod Petry Paroubkové s Jiřím Paroubkem rozhodně neprobíhal v přátelském duchu. Tlumočnice a bývalý premiér svedli ostrou rozvodovou bitku a Paroubková se pak zcela stáhla z veřejného života.

Teprve tento rok se Petra ukázala na několika společenských akcích. Nedávno si dokonce vyzkoušela roli modelky, když se zúčastnila přehlídky nové kolekce jednoho z českých butiků spojenou s propagací párové aplikace.

Jdu na to vědecky

Během výše zmíněné akce se Petra Paroubkové také svěřila s novou láskou. Řeckého podnikatele prý znala prakticky celý život, teprve nyní ale mezi nimi přeskočila jiskra. "Známe se asi 28 let, byli jsme ve stejném kruhu přátel celou dobu," pochlubila se eXtra.cz.

"Tak to nějak vyplynulo, najednou oba bez vztahu, ale jdu na to teď vědecky," dodala Petra, která si vztah prý udržuje i díky moderním technologiím.

"Oba používáme párovou aplikaci, která chrání vztahy. Docela mě překvapilo, že Řek byl ochoten si ji instalovat a používat," sdělila Paroubková. Jméno svého nového partnera ale zatím prý prozrazovat nechce. "Nebudu prozrazovat, ostrov je malý a jeden nikdy neví," uzavřela.

Nový partner Petry Paroubkové je z Řecka

Související články