Petra Paroubková se proslavila především svým výrokem o Jiřím Paroubkovi. Poznámka o tom, že má její partner sexy mozek, časem zlidověla. Ze vztahu se slavným politikem má čtrnáctiletou dceru Margaritu.

Úspěšná dcera

Bývalá manželka Jiřího Paroubka se drží v ústraní. Na veřejnosti se příliš často neobjevuje. Nejčastěji ji najdete u plaveckého bazénu. Její dcera Margarita je totiž nadějnou plavkyní. „Jsem ráda, že sportuje, má super oddíl, kamarády, trenéry, to je důležité. Uvidíme, zda z toho něco bude, to není podstatné,“ objasnila pro Expres sportovní ambice dcery.

Recept na mladý vzhled

Petra na konci léta oslavila padesáté narozeniny. Z životního milníku si rozhodně nic nedělá. Stárnutí nechává na přírodě. “Věk je sice jen číslo, ale předstírat v padesáti, že mi je dvacet, se mi zdá legrační. Možná i proto nemám žádné kosmetické úpravy, ani plastické operace. I když je neodsuzuju. Je to volba každého z nás, co se svým tělem uděláme. Já používám kvalitní bioceutickou kosmetiku, na kterou nedám dopustit,” odhalila tajemství svého mladistvého vzhledu.

Stěhování z ČR

Půvabná blondýnka si zamilovala Řecko. S jejím bývalým partnerem Jiřím Paroubkem tam měli nějakou dobu i dům. Petra mluví plynule perfektně řecky. V oblíbené turistické destinaci dokonce pracovala jako delegátka. Nyní doufá, že se Řecko stane jednou jejím domovem. „Byly jsme tam vcelku dlouho, teď jsme zrovna přijely a dcera akorát odjela na soustředění. Domeček už tam nemáme od roku 2017, ten je prodaný,“ svěřila se. „Doufám, že zpátky odjedeme co nejdříve, snad jednou zůstanu v Řecku i napořád. Mám tam rodinu, líbí se mi místní počasí a také moře. Je to nesmírně příjemné, moci se jít po práci, třeba v pět odpoledne, vykoupat,“ dodala ke svým plánům.

Související články