Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nesvačilová prezidentkou? O peníze nemá nouzi, Česko by změnila k nepoznání

Inkognito/porota
Inkognito/porota
Zdroj: TV Prima
Inkognito/porota

V pořadu Inkognito na Primě bývá veselo! Celebrity hádají povolání hostů, ale ve čtvrtek 25. listopadu se diváci mimo jiné také dozví, co se bude dít, stane-li se prezidentkou naší země Petra Nesvačilová. V tomto dílu ji totiž do tohoto úřadu nominoval Libor Bouček.

„Jako první krok v úřadu bych otevřela pro veřejnost kino na Pražském hradě. Zadarmo!“ naladí se rychle na rétoriku politiků Petra. „A pak taky Jelení příkop, ten bych pro veřejnost otevřela úplně totálně. Za účelem procházek a rozjímání nad literaturou,“ dodává. 

„A otevřela bych i svůj Pražský hrad,“ je jí to stále málo. Na Petře je vidět, že už se do této představy naplno vžila. „A bylo by tam něco zakázané?“ ptá se pohotově Richard Genzer. „Ne, všechno by bylo povolené,“ nenechá se zaskočit Petra. „A jako spolupracovníky bych si rozhodně vybrala vás,“ nešetří dál sliby Petra. 

Jakub Prachař ale namítá, že by tak mohlo dojít ke vzniku pozitivní diktatury. Což prý znamená, že by Petra lidi trestala třeba za písničky Michala Davida. Těžko říct, jak na toto přišel. Asi je Michal David jeho oblíbeným interpretem. „Písnička Michala a sto ran bičem,“ říká Jakub.

A pak už se to zvrhne – Ondřej Brzobohatý navrhuje, že za písničku Michala Davida by naopak měli lidé dostávat sto koblížků. Je jasné, u koho se inspiroval… Petra to hned odhalí: „Ne, koblížky ne! Dostávali by čokoládu!“ A to už vyděsí i Libora Boučka: „Ty bys dávala lidem čokoládu jako prezident?! Kdo tohle všechno zaplatí?“ „Já?“ přislíbí Petra a dostane se jí bohatého potlesku od kolegů. Inkognito každý čtvrtek ve 21.35 na Primě!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky