Petra Nesvačilová nepatří zrovna mezi sdílné hvězdy a své soukromí si bedlivě střeží. Těhotenství se krásné herečce podařilo skrývat několik měsíců a ani po odhalení svůj požehnaný stav nijak neventilovala v médiích.

Poprvé se o požehnaném stavu Nesvačilové začalo spekulovat po letošním filmové festivalu v Karlových Varech, kam dorazila hvězda v obří róbě žluté barvy, pod kterou skrývala rostoucí bříško.

Známá herečka se potom pochlubila radostnou zprávou v talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Jsme zdraví a šťastní

"Je tu! Jsme zdraví & šťastní," napsala novopečená maminka Petra Nesvačilová ke snímku z porodnice, který sdílela s fanoušky na Instagramu.

Herečka na fotce ukázala malinkou ručku své dcerušky a společně s partnerem Tomášem Vápeníkem na Facebooku prozradili také jméno miminka. Holčička se jmenuje Jasmína Rikka Vápeníková. Pohlaví miminka se Nesvačilová dozvěděla až po porodu, jelikož si informaci záměrně nechala jako překvapení.

Kolegové ihned Nesvačilovou zahrnuli gratulacemi. "Krásný, radostný a láskou naplněný život z celého srdce preju!" napsala Jitka Čvančarová. K ní se přidaly i další kamarádky z branže, například Hana Vagnerová, Ester Geislerová, Adéla Gondíková, Ornella Koktová, Nela Boudová a mnoho dalších. I my Petře gratulujeme a přejeme celé rodině hlavně mnoho zdraví.

Herečka se pochlubila snímkem své dcery Jasmíny Rikky

Související články