Petra Nesvačilová si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Ještě donedávna mnozí vůbec netušili, že je už nějaký ten pátek šťastně zadaná a zároveň, že se už zanedlouho dočkají s partnerem společného potomka. V současné době už je ale herečka podstatně sdílnější a kromě toho, že o svém těhotenství otevřeně mluví, se na veřejnosti konečně pochlubila, kdo je otcem dítěte.

Nesměl chybět

Petra Nesvačilová je i v těhotenství k nezastavení a ani v devátém měsíci, kdy už většina nastávajících maminek jen odpočívá, jí nedělá problém vyrazit na několik hodin před objektivy fotoaparátů a kamer. Tento týden pokřtila svůj nový diář, na kterém spolupracovala společně se svou kamarádkou Hanou Vagnerovou. A na slavnostní akci pochopitelně nemohl chybět ani její partner. I když, jak Nesvačilová uvedla, šlo spíše o výjimečný stav. „My nejsme ten typ páru, co by byl nějak medializovaný,” uvedla pro eXtra.cz.

Přípravy na porod

Herečka se už zanedlouho stane matkou a kdekdo by si pomyslel, že v devátém měsíci už bude mít vše nachystané. Včetně například jména pro miminko. Nad tím se ale Nesvačilová s partnerem zatím nijak zvlášť nezamýšleli. „Nemáme vybraná ani jména a pohlaví jsme si říct neřekli,” nechala se herečka slyšet s tím, že se s partnerem zkrátka chtějí nechat překvapit.

Oba partneři jsou dle všeho z požehnaného stavu nadšení a nemohou se dočkat, až své dítko přivítají na světe. Už teď je jasné, že dvojici vůbec nezáleží na tom, zda se jim narodí syn, nebo dcera. Důležité je hlavně zdraví.

Související články