Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petra Němcová v americké StarDance

Petra Němcová už trénuje na americké StarDance
Petra Němcová už trénuje na americké StarDance
Zdroj: www.isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Česká topmodelka Petra Němcová, která před několika lety ohromila svět svým dramatickým příběhem o přežití tsunami, usiluje v Americe o titul královny tanečního parketu.

Modelka Petra Němcová je jednou z celebrit, které už brzy vystoupí v nové řadě televizní soutěže Dancing With the Stars, obdobě české StarDance. Utká se tak s dalšími jedenácti celebritami, které americkým divákům předvedou svůj um jak ve standardních, tak i latinskoamerických tancích. Tento pořad patří mezi dvě nejsledovanější zábavní show ve Spojených státech. Vysílat ji bude televize ABC od 21. března do konce května 2011.

Hodiny tance

Petra Němcová napodobí svou kolegyni Adrianu Sklenaříkovou, která v současné době pro změnu tančí ve francouzské mutaci StarDance. Kouzlo tance jí na pravidelných trénincích i v soutěžních kolech předvede její partner, pohledný tanečník ruského původu a přeborník v latině Dmitri Chaplin.

Poslední českou řadu soutěže StarDance sledovalo ve finále přes milion a půl diváků. Tančící hvězdy na obrazovce inspirovaly spoustu diváků, kteří si v plesové sezoně přejí na parketu také zazářit, a tak kurzy tanečních pro dospělé registrují v poslední době zvýšený zájem.

Zdroj: www.isifa.com

Chystá se svatba

Petra Němcová (31) je v Americe momentálně velmi populární, a to zdaleka nejen kvůli svým modelingovým a nadačním aktivitám. Patří k pravidelným hostům VIP večírků a v současnosti se o ni média zajímají také z toho důvodu, že se má letos jejím vyvoleným stát britský herec Jamie Belman (37).

Zdroj: www.isifa.com

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky