Modrooká kráska byla velmi žádanou modelkou v těch nejznámějších módních městech. Zářila v Miláně, Paříži či Mnichově. Slibně rozjeté kariéry se vzdala kvůli své celoživotní lásce. Věnovala se koním a jezdecké drezuře.

Čekání na toho pravého

Bývalé modelce je dnes šestačtyřicet let. Půvabná blondýnka se zcela ztratila mimo dosah veřejného života. Stala se z ní manželka na plný úvazek. Vzala si zámožného podnikatele Milana, který trávil hodně času v Jihoamerické republice. Postupem času se Petra přestěhovala za ním.

Svatbu měli v roce 2019. „Můj domov je místem, kde je moje láska vznikající z nejkrásnějších vzpomínek v mém životě,“ napsala k jedné ze svatebních fotek Minářová.

Vážný úraz

Po konci modelingové kariéry se ve velkém vrhla na své hobby, kterým jsou koně.

"Už víc jak rok jsem nic nefotila ani nepředváděla. Veškerý čas se věnuji jezdectví, koně jsou pro mě teď na prvním místě. Letos jsem měla opravdu krásnou, ale i hodně náročnou sezónu. Ve finále mistrovství republiky jsem skončila sedmá a ve finále Drezurního poháru šestá," pochlubila se sportovním úspěchem v roce 2011 pro Blesk.

Díky svému koníčku si zadělala na pořádné komplikace. Prošla si náročným úrazem. „Nechtěně mě kůň navalil na zeď a kopl. Manipulace s velkými zvířaty je vždy nebezpečná. Poté jsem měla zdravotní problémy se zády i nohou. Dalo se to všechno do pořádku, ale občas se ten problém začal ozývat,“ prozradila pro Top Star magazín v roce 2014.

Trápení s muži

Právě v roce 2014 randila s podnikatelem Romanem Pilíškem. Plánovala si s ním dokonce i budoucnost. "Máme krásný vztah, jsme si tak podobní, až je to neuvěřitelné. O dětech jsme se zatím nebavili, ale v blízké budoucnosti určitě budou." V tu dobu už měla za sebou jeden rozvod a to s podnikatelem Šimonem Leitnerem.

Manželství jim vydrželo pouhé tři roky. "Rozvedená jsem měsíc a dnes jsem poprvé vyšla do společnosti. Dokud tahle záležitost nebyla vyřešená, nikam se mi nechtělo. Rozvod pro mě nebyla levná záležitost. Aby proběhl v klidu, musela jsem exmanželovi vyplatit tři miliony korun," řekla pro iDNES.

Leitner se do své exmanželky pořádně pustil. Prohlásil, že narušila jeho soukromí. Jako příklad uvedl, že ho kvůli své slávě zatáhla do showbyznysu.

Po rozvodu vyšlo na povrch, že Leitner nebyl majitelem reklamní agentury, jak si mnozí mysleli. Byl jen jejím zaměstnancem. Nejspíš to byl důvod, proč usiloval o finanční vyrovnání.

Další partner už byl ovšem jinak finančně situován. Kráska se zamilovala do milionáře Tomáše Petery, majitele Baníku Ostrava.

Jejich vztah dlouho nevydržel. Jak to tak vypadá, úspěšný muž měl slabost pro známé blondýnky. Randil třeba i s Dianou Kobzanovou.

Související články