Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rozvod tenisového trenéra Vaňka: Kvitová za rozpadem jeho manželství prý nestála

Petra Kvitová a Jiří Vaněk
Petra Kvitová a Jiří Vaněk
Zdroj: Profimedia
Petra Kvitová a Jiří Vaněk

Přespával u ní už vloni, oba ale tehdy jakýkoliv románek vyvraceli. Před několika málo dny pak Kvitová konečně kápla božskou a přiznala, že se svým trenérem Jiřím Vaňkem tvoří pár. Tenistka řekla, že se dali dohromady až letos, dle nejrůznějších spekulací však ke sblížení došlo již v loňském roce. Tehdy byl trenér ještě ženatý se svou dnes již exmanželkou Markétou Vaňkovou. Ta před měsíci k celé záležitosti řekla jen pár slov. 

Dlouhé měsíce se spekulovalo o tom, zda úspěšná tenistka Petra Kvitová netvoří pár se svým trenérem Jiřím Vaňkem. Vše vzniklo kvůli tomu, že u obdivované sportovkyně Vaněk čas od času přespával. Oba ale tenkrát tvrdili, že jde jen o přátelskou výpomoc. Kvitová totiž po přepadení nějaký čas bydlela u Vaňkových, na oplátku pak prý trenéra nechala u sebe, když procházel obtížnou situací. 

Jen trenér a hráčka?

O této verzi koneckonců hovořil i tiskový mluvčí tenisové hvězdy. „Vždyť nebylo žádným tajemstvím, že Petra Kvitová na oplátku poskytla trenérovi Vaňkovi v jeho složité životní situaci azyl, aby v jejím prostorném apartmá v části pro hosty několikrát přespal. Bylo to však jen mimořádná výpomoc v době, kdy v jeho bytě probíhají stavební úpravy a kdy vzhledem k pandemii koronaviru bylo prakticky vyloučené sehnat náhradní bydlení. Oba spolupracují čistě v profesionální rovině trenér-hráčka,” řekl tehdy mluvčí Karel Tejkala Blesku

Manželka byla tajemná

Jiří Vaněk v té době již procházel rozvodem se svou manželkou Markétou, co bylo důvodem rozpadu manželství, se však není. Podle některých informací, které se tenkrát podařilo získat webu Expres, ale za rozvodem nestál vztah Vaňka s Kvitovou. Sama Markéta k záležitosti řekla jen několik málo slov, ze kterých lze vyčíst prakticky leccos. „Nechci být neslušná. Já nikdy nic nekomentovala a ani nebudu,” řekla jen. 

Ať už je to jakkoliv, dnes mohou Kvitová a Vaněk dávat pyšně svou lásku najevo. Vztah přiznala v rozhovoru pro Blesk Kvitová, která si běžně své soukromí přísně střeží. „Není to žádné tajemství, je to můj trenér Jirka Vaněk,” řekl bez jakéhokoliv rozmýšlení.  

Petra Kvitová je šťastně zadaná:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU