Zcestovalá Petra si pro svou veselku vybrala resort Orlík, který je podle serveru Amazing places svatebním místem roku 2022. Soukromí páru a hostů na místě střežila ochranka.

Pachuť exmanželky

Po několika neúspěšných vztazích našla Kvitová toho pravého. Třiatřicetiletá sportovkyně vedle Vaňka září štěstím. Cesta k jejich manželství ovšem nebyla vůbec jednoduchá. Kvitová a Vaněk začali spolupracovat v roce 2016, o čtyři roky později přiznali oficiálně vztah. Spekulace o jejich románku začaly ve chvíli, kdy Vaněk začal přespávat u Kvitové doma. Tenistka i její kouč tvrdí celou dobu médiím, že si spolu začali až poté, co Vaněk opustil svou manželku. Bývalá tenistka a manželka Vaňka Markéta Kochtová tvrdí něco jiného. Ani čas rány nezahojil a do novomanželů si v den jejich svatby tak trochu rýpla na Instagramu. „22. července – datum MÉHO štěstí!“ napsala k fotografii s partnerem Robertem Spálenkou, se kterým zrovna slavila výročí.

Kariéra v ohrožení?

Kolegyně Kvitové jako je například Barbora Strýcová, Andrea Sestini Hlaváčková nebo Lucie Šafářová jsou už šťastnými maminkami. Pomyslný kolík by tak ve štafetě maminek měla přebrat právě Kvitová. Jiří Vaněk má z předchozího vztahu už děti dvě. Pro tenistku je v tomto věku už na dobré uvážení, zda s potomkem počká až po konci kariéry nebo se po mateřské pauze vrátí k vrcholovému tenisu stejně jako Barbora Strýcová. Kvitová má za sebou takové úspěchy jako jsou bronz na Olympijských hrách, vítězství na Turnaji mistryň nebo dvojnásobné vítězství na prestižním Wimbledonu.

Související články