Petra Kvitová doslova září. A není se čemu divit. Před pár dny se totiž v tajnosti provdala za svého dlouholetého partnera a zároveň trenéra Jiřího Vaňka. Přestože dvojice udělala vše pro to, aby zůstaly veškeré informace o svatbě až do poslední chvíle pod pokličkou, po konání veselky se přece jen tenistka podělila se svými fanoušky o nejrůznější fotografie ze svého slavnostního dne.

V jednoduchosti je krása

Na jednom ze snímků dokonce ukázala, pro jaké snubní prstýnky se s manželem rozhodli. A přestože má tenistka na účtě miliony, nevolili s Jiřím nic okázalého. Z fotek se zdá, že vybrali prsteny z bílého zlata. A zatímco trenér má svůj prstýnek zcela jednoduchý bez jakéhokoliv zdobení, tenistce se na něm třpytí malý kamínek.

Svatba jako řemen

Jednoduchost prstýnků byla ovšem kompenzována velikostí a honosností svatby. Ta se uskutečnila v přepychovém resortu Oblík v Českém středohoří, kde podle Blesku stojí pronájem půl milionu korun. Nechyběla nádherná květinová výzdoba a desítky hostů. Těm k tanci hrála populární kapela Mirai, kterou v jednu chvíli do mikrofonu doprovodila i sama Kvitová. Ta se na své svatbě utrhla ze řetězu a bez nadsázky lze říct, že protančila střevíčky. Z pódia i skočila mezi svatebčany a užila si, jak ji její blízcí nosili na rukou. Jako by byla rocková hvězda.

Kromě rodiny a blízkých přátel na svatbě nechyběla i celá řada sportovních hvězd. Svatbu Petry Kvitové si nenechali ujít například tenistka Barbora Strýcová, fotbalista Vladimír Šmicer anebo třeba hokejista Martin Havlát.

Související články