Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kdy se Petra Kvitová a Vaněk sblížili? Reakce jeho exmanželky byla podezřelá

Petra Kvitová a Jiří Vaněk
Petra Kvitová a Jiří Vaněk
Zdroj: Profimedia
Petra Kvitová a Jiří Vaněk

O údajném románku tenistky Petry Kvitové a jejího trenéra Jiřího Vaňka se spekulovalo již loni v létě, toho času ale dvojice domněnky rázně vyvracela. K celé události se tehdy vyjádřila i Vaňkova manželka Markéta, se kterou se trenér následně rozvedl. A z jejích slov šlo vyčíst ledacos.

Dlouhé měsíce se mluvilo o možné lásce mezi úspěšnou tenistkou Petrou Kvitovou a jejím trenérem Jiřím Vaňkem, až se všemožné domněnky konečně potvrdily. Oblíbená sportovkyně je nyní konečně v životě šťastná a svůj vztah vůbec neskrývá. „Není to žádné tajemství, je to můj trenér Jirka Vaněk,” odpovídala Kvitová na otázku Blesku, zda je v jejím životě nějaký muž. 

„Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, tak dlouho se nás všichni ptali, až se z nás stal pár,” dodala ještě, avšak upozornila na to, že i když se již loni šířily nejrůznější spekulace, láska přišla až letos. „Od turnaje v Římě, který se hrál v květnu. Ještě do Stuttgartu za mou přijel jen jako trenér,” přiblížila, kdy se dali dohromady. 

U Kvitové přespával už v roce 2020

Když se v loňském roce v létě začaly objevovat zprávy o údajném vztahu Kvitové a Vaňka, mluvčí tenistky sice přiznal, že trenér u Kvitové sice čas o času přespával, byla to však jen jakási přátelská výpomoc. „Není tajemstvím, že Petra Kvitová poskytla trenéru Vaňkovi v jeho složité životní situaci azyl, aby v jejím prostorném apartmá v části pro hosty několikrát přespal. Byla to však jen mimořádná výpomoc v době, kdy v jeho bytě probíhají stavební úpravy a kdy vzhledem k pandemii koronaviru bylo prakticky vyloučené sehnat náhradní bydlení. Oba dva spolupracují čistě v profesionální rovině hráčka–trenér,“ uvedl tehdy pro Blesk

Rozvod s manželkou

Jiří Vaněk byl dlouhých osmnáct let ženatý s tenistkou Markétou Vaňkovou, se kterou má dva dospívající syny. Zprávy o jejich rozvodu se pak objevily právě v době, kdy se začalo mluvit o jeho vztahu s Kvitovou. Bývalí manželé však nikdy nepřiznali, že by za rozpadem jejich svazku stál někdo třetí. Tehdejší reakce Markéty Vaňkové ovšem byla přece jen trochu podezřelá. „Nechci být neslušná. Já nikdy nic nekomentovala a ani nebudu,” napsala loni v létě Vaňková na dotaz webu Expres

Petra Kvitová působí šťastně:

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky