Petra Faltýnová bývala královnou večírků i skandálů, pak ale zmizela do USA a fanoušci o ní dlouhé roky nic nevěděli.

Naposledy se Faltýnová objevila na otevření nového baru v centru Prahy. Bývalá modelka žije už nějaký pátek v domě za Prahou, kam se odstěhovala.

Kromě třináctileté dcery Adriany ale v nemovitosti zřejmě není Petra sama. Fotografům se podařilo nafotit, jak od Faltýnové vychází postarší prošedivělý muž, se kterým už byla loni na oslavě 30. narozenin Evy Feureislové alias Plastic Queen. Jelikož si ale sexy brunetka soukromí bedlivě střeží, o své nové lásce zatím do médií nepomluvila.

 Místo svatby v Miami návrat do Čech

Petra Faltýnová byla před lety provdaná za podnikatele Simona Štekla, jejich lásku ale pokazil její románek s Leošem Marešem.

S populárním moderátorem si prožila velmi bouřlivý vztah, který skončil po dvou letech. Mareš byl do modelky natolik zamilovaný, že se dokonce tehdy porval s jejím bývalým manželem ve vyhlášeném baru Kozička.

Krátký úlet pak Faltýnová prožila s hercem Jiřím Langmajerem, jejich cesty se ale rozešly už po pár týdnech. Velice nadějně vypadal vztah se zámožným podnikatelem Davidem Bloomem, za nímž se česká kráska přestěhovala do Miami a plánovala s ním svatbu. Vše ale dopadlo jinak a Petra je dnes po letech spokojená v rodné zemi, soukromí si ale dále hlídá, a tak nikdo netuší, kdo je tajemný muž, který ji už přes rok dělá společnost.

Související články