Petra Faltýnová se do povědomí veřejnosti dostala v roce 1998, když se stala druhou vicemiss České republiky. Od té doby se krásné brunetce hrnuly nejen pracovní nabídky, ale také měla celou řadu úspěšných nápadníků.

Faltýnová krátce randila s Libanoncem Ázou,  následoval krátký románek s hokejistou a olympijským vítězem z Nagana Martinem Ručinským a její ložnicí prošel také podnikatel Roman Habajáč.

Nakonec se vnadná modelka usadila po boku podnikatele Simona Štekla a vypadalo to na velikou lásku. Dvojici se v roce 2010 narodila dcera Ariana a vše působilo idylicky do té doby, než začala divoká Petra vystrkovat růžky.

Vztahové drama a rvačka Štekla s Marešem

První známky krize mezi Petrou Faltýnovou a Simonem Šteklem zaznamenali fanoušci když se provalil její románek s Jiřím Langmajerem. Charismatický herec byl ale stejně jako ona v manželském svazku, a tak z úletu kromě skandálu nakonec nic nebylo.

Po rozvodu se Šteklem našla Faltýnová útěchu v náruči Leoše Mareše. Dvojice spolu randila dva roky a bylo to vskutku bouřlivé soužití. Mareš se tehdy dokonce dostal do pěstního souboje se Šteklem, který těžce nesl odchod své manželky za jiným mužem. „Není podstatný, kdo si začal. Vyřešili jsme to a je klid,“ přiznal moderátor Blesku, bývalý manžel Faltýnové ovšem konfrontaci nechtěl komentovat. Mareš a Faltýnová se nakonec rozešli údajně přímo na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech v roce 2014, kam dorazili jako pár a odjížděli každý vlastním směrem. Sexy brunetka ale dlouho na ocet nezůstala,

Dalším úlovkem Petry byl Američan David Bloom, který ji natolik okouzlil, že se za něj provdala a odstěhovala se za velikou louži. Dnes je z bývalé modelky šťastná paní v domácnosti a své soukromí si bedlivě tají. Nikdo například netuší, zda s manželem žije v Čechách, či v USA.