Naposledy se Petra Faltýnová v Česku veřejně objevila v prosinci minulého roku. Půvabná Miss vyrazila na oslavu narozenin Evy Feuereislové. Sympatická brunetka si své soukromí velmi střeží. I její sociální sítě jsou zamčené.

Slavní milenci

Divoká modelka to měla s muži vždy těžké. Vše začalo tím, když opustila svého manžela Simona Štekla kvůli jeho kamarádovi Marešovi. S populárním moderátorem si prožila velmi divoký vztah. Po dvou letech se rozešli. Oficiální důvod rozchodu ovšem ani jeden z nich neprozradil. Láska to ovšem musela být jako trám. Mareš se kvůli své milé tehdy dokonce porval s jejím bývalým manželem ve vyhlášeném pražském baru Kozička. Úspěšný moderátor nebyl jediný slavný muž, se kterým měla Faltýnová románek. Velmi krátký, ale za to intenzivní vztah, si prožila s hercem Jiřím Langmajerem. Oba dva byli v průběhu svého mileneckého vztahu ještě v manželství. Románek trval pouhých pár týdnů.

Česko i USA

Po několika nepovedených románcích se Faltýnová zamilovala do postaršího prošedivělého Davida Blooma. Zámožný podnikatel si českou krásku přestěhoval do Miami. Po odchodu z České republiky se po Faltýnové slehla zem. Poslední informace, které se objevily na veřejnosti, byly takové, že se má Faltýnová za milionáře vdávat. Zda veselka proběhla, není doposud jasné. V posledních letech se ve velkém objevují i spekulace o tom, zda je modelka zpátky v České republice natrvalo. Například v roce 2020 ji načapali fotografové v Řeporyjích. Petra venčila psa v domácím oblečení a po Praze se pohybovala na skútru. Půvabné brunetce se zkrátka daří její soukromý život velmi dobře tajit.

Související články