Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petra Faltýnová a její hra na schovávanou

Zdroj: Profimedia.cz

Modelka Petra Faltýnová se necelých pět měsíců po svatbě rozvádí. Žádost podal její manžel Simon Štekl poté, co se dozvěděl o Petřiných nevěrách. Tou poslední je prý vztah s hercem Jiřím Langmajerem…

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Tentokrát si řekneme něco o Petře Faltýnové a také o tom, co znamená „mám lukrativní nabídku“ v jazyce českých modelek.

Chtěla být první…

Petru Faltýnovou jsem viděla poprvé v Národním domě na Vinohradech. Soutěžila tu o titul Miss Praha. I když už tehdy působila jako pořádně nafoukaná slečna, vzpomínám si, že se mi líbila ze všech účastnic nejvíc. Vyhrála (druhá tehdy skončila Alena Šeredová) a bylo na ní vidět, že má sebevědomí na rozdávání. Postoupila do finále Miss ČR, byla favoritkou na titul a byla pořádně zklamaná, když skončila „až“ třetí. Ji i Šeredovou totiž vyšoupla „nějaká“ Stočesová...

Nevěrná Petra

Petra Faltýnová měla vždycky slabost pro muže, kteří mají něco v kapse. Pár jich vystřídala, až skončila v zajištěné náruči podnikatele Simona Štekla. Jenže pořád jaksi nemohla zapomenout na svého expřítele, hokejistu Martina Ručinského. Fakt, že se její auto pár týdnů po svatbě se Šteklem pravidelně objevovalo v ulici, kde bydlí Ručinský, vysvětlila tak, že zde má posilovnu. Flirt s Langmajerem ale, jak se zdá, neustála.

Mám práci, lukrativní!

Petra Faltýnová od chvíle, co se aféra provalila, s tiskem skoro nekomunikuje. Odmítá i domluvené rozhovory s tím, že „dostala velmi lukrativní nabídku, a proto nemá čas“. Vy tomu věříte? Já moc ne. Prestižními a finančně velmi zajímavými nabídkami, které však ze „závažných“ důvodů nemohou specifikovat, se totiž české modelky ohánějí dost často. Za prvé ve chvílích, kdy potřebují zvednout svou cenu na trhu – co na tom, že se žádný takový kšeft neuskuteční nebo se z něj vyklube focení katalogu pro zásilkovou službu. Hlavně, že se o tom mluví, respektive píše. Za druhé tuhle kouzelnou formulku používají v případě, že prostě potřebují zmizet. A to je asi případ Faltýnové. Inu, rozbít si manželství kvůli Langmajerovi, který je známý sběratel skalpů, to je na zahrabání se 20 metrů pod zem!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky