Energická černovláska vlítla do vily jako uragán. Mezi šestnácti účastníky měla jednoznačně nejdivočejší vstup do show. Už při svém příchodu dala najevo, že má zájem převážně o muže, s ženami se přivítala až později.

Drzá a nahá

Silikonová sexbomba Petra zkrátka ví, jak zaujmout. Její Instagram je plný odvážných fotografií a videí. Šestačtyřicetiletá maminka provozuje ve Vyškově salón krásy. Ve svém volném čase a po večerech je členkou divoké, holčičí taneční skupiny, která vystupuje na diskotékách. Potetovaná kráska má na svém Instagramu více než patnáct tisíc sledujících.

Spoušť drbů

Provokativní Petra nenechala nikoho chladným. Na sociálních sítích se začaly po jejím vstupu do vily objevovat jak pozitivní tak negativní reakce. „Honí si ego na tom, že spí s mladýma klukama, protože může. Cítí se mladá, ale v realitě je vidět její věk,“ prozradil jeden z anonymních zdrojů. „Má manžela ale lítá za mladýma klukama. Je celkem provařená. Kdo ji neměl, jakoby nebyl a kdo ji měl víckrát, tak je prase,“ nechal se slyšet další. „Pro mě je to lehká děva. Občas tančí i v brněnském klubu Pitkin,“ prozradil jeden ze zdrojů na Instagramu Lilian Voss.

Zastání u Feuereislové

Našli se ovšem i tací, kteří pranýřovanou Petru podpořili. Mezi nimi se objevila účastnice reality show Vyvolení influencerka Eva Feuereislová. „Jediná normální tam,“ napsala o Petře na Instagramu. Pro Expres následně prozradila, že Petru zná i osobně.

„Známe se, vídám ji na akcích, je to tanečnice z Wild Cats. Je to hrozně milá a normální holka. Je z Moravy, má děti a kosmetický salón,“ dodala Eva. Peťa je skvělá žena, má skvělého muže i děti. „To, že dělá to co ji baví a všichni akorát závidí, není už nikoho problém,“ prozradil člověk, který si přál zůstat v anonymitě. „Jen závidíte, že se cítí mladá,“ přidal se další k podpoře Petry.

Divoká černovláska má s kamerami už zkušenosti. V roce 2017 se účastnila soutěže Pretty Woman. V soutěži excelovala. Stala se Pretty Woman Sympatie pro Moravu

Související články