Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co dnes dělá Petr Zvěřina z VyVolených: Pracuje u filmu a hledá partnerku

Třiačtyřicetiletý Petr si nechal narůst plnovous a podle svých slov se už zklidnil
Třiačtyřicetiletý Petr si nechal narůst plnovous a podle svých slov se už zklidnil
Zdroj: Profimedia.cz

Účastník první kontroverzní české reality show, na kterého se nedá zapomenout, to je Petr Zvěřina. Proslavil se nejen svou hláškou, že nepřijel na babetě, ale je z Václaváku, nýbrž také svým bouřlivým životním stylem, v němž nechyběly drogy a alkohol.

Třiačtyřicetiletý Petr si nechal narůst plnovous a podle svých slov se už zklidnil a veškerou energii vrhá do různých projektů. V létě zahradničí na své zahrádce v pražských Stodůlkách, kde si například vybudoval jezírko. „Stal se ze mě vášnivý milovník přírody. Vždy jsem toužil chovat rybičky, jenže mít je v akváriu mě neoslovilo. Tak jsem si vybudoval jezírko, kde je chovám,“ řekl redaktorům ze Života v Česku, které v létě pozval na prohlídku a zapózoval jim bos, v růžovém tričku a se sekačkou. (Zdroj: www.zivotvcesku.cz, červenec 2020)

Petr Zvěřina. Účastník první české reality show, na kterého se nedá zapomenout

Pozornost médií si charismatický Zvěřina stále užívá, a i když řeší krizi středního věku, na začátku tohoto roku nechyběl na různých akcích, kde vystupoval také jako DJ. „Začal jsem pracovat u filmu. Přes den jsem na place a večer hraju. Postupem času jsem se propracoval na rekvizitáře. Je to super, baví mě to a doufám, že půjdu ještě dál,“ svěřil se na vystoupení britské kapely Two Weeks in Nashville. I když je pracovně vytížený a dozrál jako víno, stále si nemůže najít partnerku, které by nevadila jeho bouřlivá minulost. (Zdroj: www.blesk.cz, české celebrity, leden 2020)

Pozornost médií si charismatický Zvěřina stále užívá

„Co se týká žen a drog, jsem diskrétní, ale mám krizi středního věku, která se projevuje tím, že koukám po mladých holkách,“ červená se Zvěřina v rozhovoru s Kikou Císařovou z Blesku. Jeho vyvolená by měla být hlavně veselá, optimistická a věrná. V období pandemie „lovil“ především na on-line seznamce. „Kdybych někoho potkal, byl bych rád. Vidím se ve srubu po boku partnerky a psa. To by se mi líbilo,“ říká Petr, který se nyní zaměřuje především na práci a svůj klid. (Zdroj: www.super.cz, leden 2020)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky