Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petr Vojnar o novém vztahu: Kvůli Vondráčkové jsem se s Lenkou nerozešel

Petr Vojnar
Petr Vojnar
Zdroj: Profimedia
Petr Vojnar

Když se Petr Vojnar seznámil s Lucií Vondráčkovou, byl ještě zadaný. Přesto tvrdí, že si s předchozí přítelkyní Lenkou už delší dobu nerozuměli, a stejně by šli zřejmě od sebe. Moderátor proto popřel, že by Lucka byla hlavním důvodem jejich rozchodu.

Je pravda, že když se Lucie Vondráčková rozvedla s hokejistou Tomášem Plekancem, všichni s napětím čekali, kdo další se objeví po jejím boku. Spekukovalo se o herci Matěji Hádkovi nebo mladém parkuristovi Tomáši Zonygovi, vztah s nimi ale známá zpěvačka nikdy nepotvrdila.

Lucie se necítila na vztah

Zatímco Tomáš Plekanec na nic nečekal a s novou partnerkou Lucií Šafářovou si pořídil dcerku Leontýnku, Lucie byla víc než dva roky sama. A podle svých slov ani nikoho aktivně nehledala. "Teď se opravdu necítím být připravená na nový vztah," řekla Vondráčková před časem webu iDNES.cz.

Pak se ale zpěvačka na jedné akci seznámila s Petrem Vojnarem a v jejím životě se najednou objevila velká láska. "Lucka začala nahrávat svoje nové songy ve studiu, kde pracuju. Tam jsme spolu trávili hodně času a zjistili jsme, že máme hodně společného a máme si co říct. A tam zavládly sympatie, které pak přerostly ve vztah," popsal moderátor pro expres.cz.

Vojnar tehdy sice ještě chodil s barmankou Lenkou, jenže partnerům to už spolu neklapalo. "S Lenkou jsme měli nějakou dobu odlišný názor na zásadní věci ve vztahu. Dohodli jsme se, že se rozejdeme ne přímo kvůli Lucce, i když se to časově propojilo," vysvětlil Petr.

Už se znám s Plekancem

Moderátor ale zdůraznil, že nikdo nikomu nikoho nepřebral. "Nebylo to nic hektického ani hysterického. Nikde nebyly ani žádný velký slzy, jenom se to celé překulilo někam jinam," doplnil bývalý zpěvák. 

Vojnar s Vondráčkovou už stačili seznámit svoje děti. Zatímco Petr má čtyřletého Sebastiana, Lucii se během manželství s Tomášem Plekancem narodili synové Matyáš a Adam. "Naši kluci už se poznali a sedli si. I když někdy to mají složité, protože Lucčini synové mluví převážně anglicky nebo francouzsky, kdežto můj syn mluví jen česky – a ještě blbě!" smál se moderátor pro deník Aha!.

Petr už dokoknce poznal zpěvaččina bývalého manžela. "Lucka nazpívala ústřední písničku k show Máša a medvěd, která se objevila na akci, kterou dlouhodobě moderuju. A protože jsme byli nedávno v Brně, tak se tam přišel podívat Tomáš Plekanec s Luckou Šafářovou," doplnil Vojnar.

"Potřásli jsme si pravicí jako dva dospělí lidi a bylo to zajímavé a velice příjemné setkání. Možná vezmeme buřty, dřívka a budeme někde společně opékat. Uděláme si táborák," uvedl moderátor. 

Petr Vojnar je na pódiu jako doma. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky