Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petr Rychlý a jeho cesta Ordinací: Herec v průběhu natáčení prošel obří proměnou

Petr Rychlý
Petr Rychlý
Zdroj: Profimedia
Petr Rychlý

Petr Rychlý je jedním z mála herců, kteří se v seriálu Ordinace v růžové zahradě objevovali už od prvních dílů. Diváci jej tak od roku 2005 mohli sledovat na televizních obrazovkách a byli svědky toho, jak se v průběhu let herec měnil. Při pohledu na jeho úplné začátky v Ordinaci se mnohým tají dech!

Postava Čestmíra Mázla patří k Ordinaci v růžové zahradě asi stejně jako například Pat k Matovi nebo Bolek k Lolkovi. Oblíbený gynekolog se v seriálu objevoval od jeho úplných začátků a diváci se nemohli nabažit jeho životních příběhů. Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého toho prožil mnoho. Fanoušci Ordinace sledovali jeho nejrůznější radosti a strasti, pracovní úspěchy i velké pády. Hlavně se ale stali svědky toho, jak se sám herec od roku 2005, kdy se Ordinace začala vysílat, změnil. 

Nečekaný konec

Přestože by asi jen málokoho napadlo, že postava Čestmíra Mázla ze seriálu jednou zmizí, diváci se s oblíbeným gynekologem museli přece jen rozloučit. Uznávaný lékař se totiž vydal na misi do Mexika, kde se stal obětí drogové mafie, která jej chladnokrevně zastřelila. „Na kolonu, ve které váš manžel cestoval, zaútočilo komando drogového kartelu. Váš manžel byl bohužel mezi postřelenými. Umřel namístě s pěti dalšími lidmi,” sdělila policie zdrcené manželce Čestmíra Aleně, kterou v Ordinaci ztvárňuje Michaela Badinková. 

Ze zdrcující zprávy nebyli vykolejení jen příbuzní Čestmíra, ale hlavně televizní diváci. Postava Mázla byla se seriálem natolik spjata, že si bez ní další díly umí jen málokdo představit. Možná je ale všechno jinak. Manažer herce totiž deníku Blesk řekl, že Petr Rychlý v Ordinaci nekončí.

Jak to bude dál?

Přestože už se mnozí se slzou v oku s Čestmírem Mázlem a jeho představitelem Petrem Rychlým rozloučili, je velká pravděpodobnost toho, že se loučili předčasně. Vyjádření manažera Petra Rychlého lze vnímat různě. Je dost možné, že se herec bude nadále v seriálu objevovat například prostřednictvím snů různých postav. Zároveň ale není vyloučeno, že Čestmír Mázl vůbec nezemřel. Jeho smrt diváci přece jen neviděli. Ukáže se nakonec, že šlo jen o nešťastný omyl a Čestmír Mázl žije? To se diváci dozví už zanedlouho. 3. února totiž na platformě Voyo startuje nová série Ordinace v růžové zahradě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky