Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikdo není nesmrtelný: Petr Rychlý kolem skonu své postavy v Ordinaci mlží

Petr Rychlý
Petr Rychlý
Zdroj: Profimedia
Petr Rychlý

Petr Rychlý hrál roli lékaře Čestmíra Mázla v seriálu Ordinace v růžové zahradě téměř sedmnáct let. Nyní se ale scénáristé rozhodli napsat krutou smrt pro oblíbenou postavu. Zatímco fanoušci odchod Rychlého oplakávají, hercův manažer tajemně naznačuje, že se televizní diváci možná dočkají ještě překvapení.

"Na kolonu, ve které váš muž cestoval, zaútočilo komando drogového kartelu. Váš manžel byl bohužel mezi postřelenými. Umřel na místě spolu s pěti dalšími lidmi," touto větou by mělo končit účinkování Petra Rychlého v Ordinaci v růžové zahradě.

Čestmír Mázl se připlete do přestřelky mezi drogovými gangy a omylem přijde o život. Smutnou zprávu oznámí policie zdrcené manželce Aleně (Michaela Badinková).

"Nikdo není nesmrtelný, ani Čestmír Mázl!" okomentoval osud své postavy Petr Rychlý. "V Ordinaci hraju od jejích úplných začátků. S Mázlem jsem zažil snad všechno, co se seriálovou postavou zažít lze. Narození dětí, několik manželek, jejich odchod, jejich nevěry. Velké profesní úspěchy i hluboké prohry. Záchranu spousty životů a bohužel i jejich ztráty. A teď Čestmír přišel i o ten vlastní, nedá se nic dělat. Možná ho spousta diváků bere jako nesmrtelného, a to mě moc těší. Jen čas ukáže, jestli seriálový život Čestmíra Mázla skutečně takový je," dodal tajemně herec.

Petr rozhodně nekončí

Zděšené fanoušky Čestmíra Mázla uklidnil manažer Petra Rychlého, který informaci o odchodu zcela vyvrátil. "Petr v Ordinaci rozhodně nekončí," sdělil webu ahaonline.cz.

Voyo již příští čtvrtek, tedy 3. února, zahajuje další sezonu Ordinace v růžové zahradě. Tvůrci divákům slibují nové příběhy i hrdiny a počítají s jedním velmi žádaným návratem.

Zda ovšem půjde právě o Mázla, nebo druhou šanci dostane jiný herec z předchozích sérií, ukáží až premiérové epizody.

Petr Rychlý zatím kolem svého návratu do Ordinace mlží

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky