Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petr Rychlý přichází o pracovní nabídky. Konec Ordinace mu dělá starosti

Petr Rychlý
Petr Rychlý
Zdroj: profimedia.cz

Pro umělce není, stejně jako pro ostatní, situace ohledně pandemie koronaviru příznivá. Spousta herců spoléhala na své honoráře z natáčení seriálů, to se teď ale razantně změní například pro herce Petra Rychlého. Náhlý konec Ordinace v růžové zahradě pro něj může být fatální.

Náhlý konec oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je šokem nejen pro diváky, ale také pro herce, kteří v něm účinkují. Již tak spousta z nich řeší finanční problémy a spoléhali právě na práci na oblíbeném seriálu. Například Petr Rychlý si dle informací Aha! za natáčecí den vydělal zhruba 15 tisíc korun a svého času natáčel i 13 dní v měsíci, což měsíčně leckdy dělalo i 195 tisíc korun. 

„Doktorem Mázlem jsem patnáct let a je pravda, že jsem s nim už hodně srostlý. Samozřejmě se na život bez něj zvyknout dá, a je mi jasné, že ten okamžik jednou nastane. Myslím ale, že tahle chvíle je zatím ještě daleko,” nechal se před dvěma měsíci herec slyšet podle webu Aha! pro iDNES. To se ovšem přepočítal. Před několika dny totiž TV Nova oznámila, že diváci svůj oblíbený seriál uvidí naposledy na obrazovkách na jaře 2021.

Petr Rychlý Petr Rychlý Zdroj: Profimedia

Je tedy více než jasné, že s koncem Ordinace přijde herec o svůj hlavní příjem. Stále mu však zůstává moderování pořadu Rady ptáka Loskutáka, za který podle Aha! inkasuje 120 tisíc korun měsíčně. Petr Rychlý se příležitostně věnuje také dabingu, což mu přináší zhruba 10 tisíc korun měsíčně. 

Petr Rychlý byl dříve známý především jako moderátor. Jako herec se nikdy neprezentoval. Když mu před 15 lety přišla nabídka na účinkování v Ordinaci, dostal smlouvu jen na deset natáčecích dnů. Nakonec v seriálu vydržel po celou dobu jeho trvání. 

Petr Rychlý Petr Rychlý Zdroj: Profimedia

Otázkou, kterou si spousta fanoušků seriálu pokládá, je bezesporu ta, co jejich oblíbenou Ordinaci v hlavním vysílacím čase nahradí. Objevily se spekulace, že TV Nova natáčí nový seriál s pracovním názvem Sestřičky. „V tuto chvíli vám mohu potvrdit, že TV Nova připravuje nový seriál. Nejedná se ovšem o projekt, který by měl nahradit Ordinaci v růžové zahradě. Další informace, včetně názvu, budou představeny v rámci lednové tiskové konference,” sdělila Aha! tisková koordinátorka Tereza Drtinová. 

Za koncem Ordinace v růžové zahradě stojí s největší pravděpodobností nízká sledovanost. Ve stejném vysílacím čase totiž TV Prima před několika měsíci spustila seriálový megahit Slunečná, která, co se sledovanosti týče, Ordinaci rázně sesadila.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky