Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krasavec z první řady SuperStar má důvod k oslavě: Co dnes dělá Petr Poláček?

Petr Poláček a Aneta Langerová
Petr Poláček a Aneta Langerová
Zdroj: Profimedia
Petr Poláček a Aneta Langerová

Účastník první řady SuperStar, kterému se přezdívalo "český Bon Jovi" Petr Poláček za sebou nemá lehké období. Rozešla se s ním partnerka. Ani s prací zpěváka to nebylo kvůli covidu právě růžové, tak se čerstvý osmatřicátník začal poohlížet jinde.

Bývalá hvězda legendární první SuperStar z roku 2004 Petr Poláček, který proslul hlavně jako kopie zpěváka Johna Bon Joviho, kromě hudby, kterou se stále živí, zabrousil i do jiných vod. Stal se z něj instruktor bojových umění, oženil se, zplodil syna Tobiáše, zahrál si v seriálu, rozvedl se a aby toho nebylo málo, dal se k policii.

Dnes už Petra Poláčka na velkých pódiích ani v muzikálech neuvidíte, sem tam sice zazpívá na nějaké akci, ale hudbu už dělá spíše jen jako koníček. Zvláště pak kvůli pandemii koronaviru, která se stala pro mnoho umělců konečná. Petr byl bohužel jedním z nich. Rozhodl se tedy najít stálé zaměstnání, a protože má kamarády u policie, rozhodl se přidat k nim. 

Pandemie mu značně zamávala rodinným rozpočtem

„Říkal jsem si, že už mám věk na stálé zaměstnání, a když se na začátku pandemie před dvěma lety zrušily všechny koncerty, uvažoval jsem, co můžu dělat. Věnoval jsem se bojovým sportům a sebeobraně a u policie jsem měl přátele. Dělal jsem i bezpečnostní školu. Nastoupil jsem pak k cizinecké policii,“ řekl pro super.cz.

Lidé ho prý v uniformě nepoznávají, za což je prý rád. Teď to ale bude možná jinak, protože má za sebou i první hereckou zkušenost, z níž byl nadšen. Třeba se teď z bývalého účastníka SuperStar stane úspěšný herec. Nyní se však ukázal pouze v epizodní roli v seriálu 1. Mise, kde si zahrál opak svého současného povolání. Postavil se na druhou stranu zákona.

Před nedávnem se rozvedl s manželkou Kateřinou

"V roli Milana Kouby se věnuju bojovým sportům a sponzoruju jejich nelegální zápasy. Bavilo mě to, určitě by mi nevadilo zahrát si v seriálu víc. Tak třeba někdy," smál se Petr.

V soukromém životě se Poláčkovi také příliš nedaří. S matkou svého syna Tobiáše, tanečnicí Kateřinou Hukovou, se loni rozešli.

Když má bývalý zpěvák trochu volna, věnuje se bojovému umění Krav Maga a působí jako instruktor sebeobrany. Dnes má Petr Poláček narozeniny, tak snad brzy najde svoji osudovou ženu. Zatím může prožít oslavu leda tak s kamarády. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky