Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Blízký přítel o narozeninách Novotného: Není to takové, jako když byl plný sil

Petr Novotný
Petr Novotný
Zdroj: Šíp PLUS
Petr Novotný

Známý bavič Petr Novotný doma v Řeporyjích, kde si užívá zasloužené penze, oslavil již 76. narozeniny. Pozval si nejen kapelu Fešáci, ve které roky působil, ale také rodinu a přátele. Mezi nimi byl například moderátor Jan Rosák, který se s ním roky přátelí. Pro Kafe.cz prozradil, jak si oslavu jeho životního jubilea užili.

Oslavenec si užil jak gratulace a dobré jídlo, tak odpolední koncert. Poté již následovalo předávání darů. Bavič na odpočinku si prý přál především nové slipy, což mu jeho kamarádi s radostí splnili. Jak uvedl pro Kafe.cz Jan Rosák, nebyl to ale jediný dárek. 

“Moje žena Petrovi upekla moc pěkný dort, takže byl rád. On je gurmán a rád baští, takže si to užil. A od nás z Evropy 2 dostal také pěkný nový klobouk,” prozradil moderátor s úsměvem.

Poté, co před časem prodělal Petr Novotný mrtvici a řadu dalších zdravotních problémů, se pochopitelně musí šetřit, podle svého kamaráda byl ale v den oslavy ve skvělé formě. “Vypadal dobře, byl veselý, vzpomínal na staré časy. Není to samozřejmě takové, jako když byl v plné síle, ale v rámci možností byl na tom dobře,” popsal jeho aktuální zdravotní stav Jan Rosák. 

Známý bavič si užívá penzi

“Opravdu jsme si to užili, byla legrace, dobrá hudba, kamarádi, zkrátka oslava, jak má být,” dodal Jan Rosák pro Kafe.cz. 

V říjnu se poté bude konat jubilejní koncert kapely Fešáci, kterého se Petr Novotný plánuje zúčastnit, přestože se již ve společnosti objevuje jen zřídka. Během akce budou s ostatními členy podepisovat DVD se záznamem koncertu v Lucerně. Autogramů by měli rozdat tisíc.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky