Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petr Novotný opět ve společnosti: Ani přes nepřízeň osudu neztrácí úsměv

Petr Novotný
Petr Novotný
Zdroj: Marek Patek / CNC / Profimedia
Petr Novotný

Bývaly časy, kdy bavič Petr Novotný provázel jednou televizní estrádou za druhou a na televizních obrazovkách jej sledovaly miliony lidí. V jeden den se ale jeho život obrátil o 180 stupňů. Před 9 lety prodělal mrtvici a od té doby jeho fanoušci vůbec netušili, jak na tom je. Nyní se ale konečně opět objevil ve společnosti. A i když si toho během posledních roků prožil opravdu mnoho, stále neztrácí úsměv na rtech. 

Televizní diváci bývali zvyklí na to, že na obrazovkách pravidelně vídali baviče a moderátora Petra Novotného. Jenže pak zčistajasna přišla náhlá změna, když Novotný v roce 2013 prodělal mrtvici. A právě od té doby se bavič potýkal s mnoha zdravotními problémy. Jen dva roky po mrtvici Petru Novotnému podle webu Expres selhaly ledviny, pak přišel infarkt a nakonec hrozilo, že jeho organismus kompletně selže. Z nejhoršího už je ale naštěstí venku. 

Po dlouhé době ve společnosti

O tom, že se zdravotní stav baviče zlepšil, svědčí i fakt, že se po několika letech opět ukázal na veřejnosti. Před pár dny vyrazil společně s manželkou a dcerou do pražské Lucerny, kde se uskutečnil výroční koncert kapely Fešáci, s jejímiž členy pojí Petra Novotného letité přátelství. I když byla na bavičovi znát únava a na celý koncert se nezdržel, rozdával úsměvy na všechny stany. 

Jako na houpačce

Přestože by možná během koncertu na první pohled nikdo nepoznal, s čím vším musel Petr Novotný v posledních letech zápasit, jeho manželka přiznala, že se zdravotní stav baviče různě mění. „Je to s ním jako na houpačce,” svěřila se Blesku. I tak se ale snaží žít tak, jak mu jen jeho zdraví dovolí a čas tráví v rámci možností aktivně. „Otec je na tom úměrně tomu, čím si prošel. Ale jde se projít, chutná mu, je obklopen pěti vnoučaty. Jdeme zápas od zápasu,” komentoval už dříve pro CNN Prima News Pavel Novotný, jak se jeho otci daří. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky