S půvabnou Nicole je dělil třiadvacetiletý věkový rozdíl. Ze začátku to vypadalo tak, že se po boku mladičké krásky známý bouřlivák konečně usadí. Jak poslední dny ovšem ukázaly, starého psa novým kouskům nelze naučit.

Utajovaný rozvod

Současný generální manažer české hokejové reprezentace a modelka se seznámili v roce 2017 v restauraci v Miami. V roce 2020 se tajně vzali. Netrvalo to dlouho a na svět přišla dcerka Naomi.

Manželé se ve společnosti příliš neukazovali. Není se tak čemu divit, že se jim dokonale podařilo utajit rozvod. To, že žijí odděleně, bylo zřejmé hlavně z jejich Instagramů. Na svých sociálních sítích se ukazovali odděleně. Sdíleli především fotografie čtyřleté dcerky.

Bývalá manželka Nedvěda ustála celou situaci ohledně peprných fotografií jejího ex s neznámou blondýnkou s grácií.

„Všem děkuji za podporu. Opravdu jsem nečekala tolik zpráv. Ale s Petrem už nějakou dobu netvoříme pár, takže je to svobodný člověk,“ sdělila fanouškům na svém Instagramu.

„S Nicole jsme rozvedeni, je to půl roku. A nežijeme spolu už přes rok,“ dodal Petr Nedvěd pro Blesk. „Máme střídavou péči, každý z nás má dceru týden. Malá to zvládá perfektně, což je pro nás ze všeho nejdůležitější,“ nechal se slyšet.

„Poté, co se objevily ty fotky, hned jsem Nicole volal. Ta už z toho měla srandu. Její Instagram totiž během dvou hodin zaplavila spousta komentářů, takže prý hned věděla, že se něco děje,“ přiznal.

Velká láska nevydržela

Ze začátku to mezi dvojicí opravdu jiskřilo. Dokonce se nemohli shodnout na tom, kdo koho ulovil. „Tak jasně, že ona mě!“ tvrdil pro Isport Blesk tehdy známý sportovec.

„No, samozřejmě, on je přece takovej stydlivej,“ řekla s nadhledem Nicole. Už v té době měl za sebou bouřlivák několik eskapád s krásnými ženami. Krásné modelce tak nemohl tento fakt uniknout. Nedvěd se po pár večírcích dostal na titulní plátky bulvárních deníků. „Samozřejmě kecám, sbalil jsem já ji,“ přiznal nakonec.

Začátky jejich vztahu byly jako z romantického filmu. Potkali se náhodou v Americe. „Viděli jsme se na večeři a přeskočila taková ta jiskra,“ prozradila Nicole. „Jasně, láska na první pohled. Jako z románu,“ dodal Nedvěd.

Pár let to vypadalo, že bouřlivák, který nechyběl na žádné pražské párty našel stabilitu a klid u pohledné Nicole. Nyní je ovšem opět na lovu.

Čas ukáže, jaká kráska se stane jeho přítelkyní tentokrát. Zatím to vypadá tak, že si užívá svobody.

Související články