Mladá Nicole je maminkou také poprvé, ale to není divu vzhledem k věku. Zarážející je to spíše u Petra Nedvěda, který se pro potomka rozhodl až v osmačtyřiceti letech. Nicole se šťastnou novinkou pochlubila na sociální síti.

Netajila se tím, že porod pro ni příjemným zážitkem nebyl. „Vítej Naomi, (24. 7. 2020) naše srdíčko, lásko největší. Porod byl velmi náročný a bolestivý... Ač tvůj taťka byl pro mne neskutečnou oporou, křičela jsem možná víc, než je zdrávo,“ svěřila se Nicole na svém Instagramu.

Nicole porodila dceru Naomi

„Když jsem tě uviděla, zapomněla jsem na všechnu tu bolest a už necítím nic než jen plno lásky, euforie a radosti. Těšíme se na ty krásné starosti, chvíle, co máme před sebou. Navždy budeme s tebou,“ dodala šťastná maminka.

Dcery se nemohl dočkat ani Petr Nedvěd a není jediný komu narození holčičky udělalo radost. „Brácha má tři kluky. Musím tady mámu normálně nabonzovat, protože ona byla zklamaná i ze mě, protože si moc přála dceru, ale bohužel jsem se narodil já! (smích) Dělám si srandu. Už hodně dlouho čeká na holčičku, a je tedy nesmírně šťastná, že se nám to povedlo,“ řekl Nedvěd v rozhovoru pro iDNES.cz.

Pavel Nedvěd je poprvé otcem

Nicole potkala Nedvěda úplnou náhodou v Miami. Přiznává, že věděla o koho jde a moc se jí líbil. Měla se však na pozoru, jelikož Nedvěd býval velikým lovcem salónů a milovníkem žen.

„Cítila jsem z něho, že by chtěl. Že by to mohlo vyjít,“ svěřila se Blesku zamilovaná Nicole ještě před otěhotněním. „Už jsem to ani nečekal, trošku jsem hodil flintu do žita, ale podívejte se na to, za chvilku budu otcem,“ smál se hokejista.

I když všechno vypadá jako z pohádky, na začátku vztahu byla Nicole zdrženlivá. „Je fakt, že jsme si hned neřekla, že on je ten pravý, poněvadž na mě o něm nevyskákaly zase tak pěkné věci. Moc jsem si od toho neslibovala,“ přiznala kráska.

„Když jsme ještě nevěděli pohlaví, říkali jsme si, že to bude buď Petr, nebo Nicole,“ prozradil generální manažer hokejové reprezentace. Sám se setkává s rolí tatínka úplně úplně poprvé a neví, zda mu to půjde. Jeho přítelkyně mu ale věří.

„Myslím, že hlavně v přebalování. (smích) To mi určitě půjde nejlíp,“ smál se v rozhovoru pro iDnes.cz Nedvěd s tím, v čem bude excelovat. Jeho partnerka se pro změnu nechala slyšet, že ho bude posílat na dlouhé procházky s kočárkem, tak alespoň Nedvěd ví, co ho čeká.