Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vzpomínka na Petra Muka: Galerie nejkrásnějších fotek ze života zpěváka

Petr Muk
Petr Muk
Zdroj: Profimedia
Petr Muk

Před pár dny tomu bylo přesně deset let, co nás navždy opustil zpěvák Petr Muk. Písničky známé hvězdy s námi ale žijí dál a na ikonu české hudby fanoušci ani po letech nezapomínají! Pojďte si v naší galerii připomenout nejkrásnější okamžiky v životě Muka...

Petr Muk patřil k našim nejoblíbenějším interpretům. Za svou kariéru vydal několik alb, hrál v desítkách muzikálů a měli ho rádi nejen fanoušci, ale i kolegové z branže.

Zpěvák byl známý svou vlídnou povahou, zápasil ale s vážnými psychickými problémy. Zpěvák měl se svou první manželkou dvě dcery, vztah ale nevydržel a v roce 2006 se Muk podruhé oženil s Evou Hejčíkovou a vypadalo to, že spolu dvojice prožije spokojený život.

Hejčíková již na svatbě nosila pod srdcem společné miminko, tehdy ale netušila, že si dcera Noemi svého tatínka téměř neužije. Pouhé čtyři roky po svatbě obletěla zdrcující zpráva všechna média - Petr Muk byl po smrti!

Dodnes se spekuluje, jaká byla příčina zpěvákova úmrtí. Původně to vypadalo na sebevraždu, dle dostupných informací se ale mohl nešťastnou náhodou Muk předávkovat léky na svou bipolární poruchu, a v kombinaci s alkoholem si nechtěně namíchal smrtelný koktejl! Jedna z teorií je, že se udusil zvratky, pravdu si ale rodina nechala pro sebe.

Stěhování na Slovensko

Zdrcená manželka se i s dcerou po tragédii odstěhovala na Slovensko, aby unikly dennímu náporu médií, a to se prý podařilo!

"Jedním z důvodů odchodu z Prahy byla větší anonymita tady v Bratislavě. Musím konstatovat, že se mi to podařilo. Žijeme s dcerou každodenní život bez toho, aby nás na každém kroku někdo poznával, a to nám velmi vyhovuje," řekla před časem vdova časopisu Šarm.

Pojďte se s námi ale vrátit do minulosti a připomenout si nejkrásnější okamžiky Petra Muka a jeho kolegů z branže! Máme pro Vás exkluzivní sérii fotografií, které Vás nejspíš překvapí! 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky