Gabriela Koukalová a Petr Koukal prožili několik šťastných společných let a na veřejnosti působili jako dokonalý pár. Realita se ale začala odkrývat až po jejich rozchodu.

Bývalá hvězda biatlonu věřila, že se s manželem dokáže dohodnout po dobrém, do té doby, než zjistila, že jí tajně čerpal finance z jejího účtu!

„Teď naposledy mě šokovalo zjištění, že exmanžel půjčoval v době manželství milionové částky fyzické osobě, navíc za velmi překvapivých podmínek. Neměla jsem o tom tušení, přitom vám asi nemusím říkat, z jakých prostředků tyto peníze půjčoval. Vlastně to, že mi nechal pasiva, zatímco on využíval aktiva a pobíral v klidu nájmy z bytů, které si nechal posílat výhradně na své účty, byla pro mě poslední kapka. Začátky po odchodu z předchozího vztahu byly opravdu těžké. Jednou jsem si musela půjčit peníze od rodičů, abych vše zvládla. Dnes už jsem se naštěstí trochu stabilizovala,“ prozradila Koukalová Expresu.

Petr Koukal tvrzení své exmanželky popírá s tím, že je ochotný dokázat svou nevinu u soudu. „Pouze konstatuji, že její výroky jsou nepravdivé či účelově vytržené z kontextu, což naštěstí mohu prokázat. Rozhodně to ale nebudu dělat přes média, protože v tom postrádám jakýkoliv smysl. Realita je taková, že na začátku rozvodových jednání jsem ani neměl advokáta, Gábinině původní právničce jsem poskytl veškerou požadovanou součinnost, a díky tomu byla po pár týdnech připravena k podpisu dohoda o vyrovnání, a to na základě propočtů Gábininy právničky. Poté jsem ale byl bez jakéhokoliv důvodu osloven novým Gábininým právníkem, který mi na prvním setkání řekl, že Gábina domluvenou dohodu neuzavře, ať si raději také najdu právního zástupce, což jsem následně učinil. Nezbývá mi než věřit, že brzy konečně dojde k dohodě a nebude potřeba věc řešit soudně. Pokud by ke smírné dohodě i přes to všechno nakonec nedošlo, jsem připraven vše obhájit u soudu,“ napsal badmintonista ve svém prohlášení.

Petr Koukal si pořídil dům minulý rok v dubnu, zapsal ho ale až po rozvodu

Petr Koukal vloni v dubnu koupil rozlehlý dům v Hořovicích, do katastru ho ale nechal zapsat dvanáct dní po rozvodu s Gabrielou Koukalovou.

Moderátorka pořadu ShowTime vnímá tento krok ze strany bývalého manžela jako další podraz. „Vzhledem k tomu, že kupní smlouvu k této nemovitosti uzavřel už v dubnu loňského roku a poté několik měsíců čekal, než po našem rozvodu podal návrh na vklad, tak spekuluje, že tento převod nebude součástí společného jmění manželů. Musím říct, že mě takové jednání v jeho případě nepřekvapuje,“ okomentovala prodej domu.

Podle inzerátů jde o atypický rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách s dispozicí 3 + 1, dvojitou garáží, vnitřním bazénem, terasou a zimní zahradou a k prodeji je bezmála za třináct milionů korun.

Gabriela Koukalová se věnovala kariéře, manžela nehlídala, neměla na to čas

Na otázku, jak je možné, že si Gabriela Koukalová nevšimla dříve, že ji manžel okrádá, má jasné vysvětlení.

„Vždy jsem nás brala jako tým a věřila jsem v jeho spolehlivost a schopnosti. Starala jsem se o to, abych pro nás zajistila dostatek financí, a věnovala se velmi náročnému povolání. Přiznám se, že jsem mu věřila natolik, že mě do jisté doby ani nenapadlo po něm cokoliv v oblasti financí kontrolovat. Vše mi začalo docházet až postupně, když jsem ukončila sportovní kariéru a mohla trávit čas doma. Do té doby jsem měla na vztah naprosté minimum času, takže se vše jevilo až idylicky,“ tvrdí Expresu bývalá vrcholová sportovkyně.

I když aktuálně musí Gabriela řešit náročný rozvod, oporou je pro ni její nový přítel Miloš. Koukalová navíc udělala hned několik zásadních rozhodnutí, opět začala používat své dívčí příjmení Soukalová a oznámila těhotenství. Rodinu prý neplánovala, na novou životní roli se ale velice těší. Nezbývá než doufat, že se tahanice o majetek nepotáhnou dlouho, pro budoucí maminku je totiž podobný stres nežádoucí.