Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nevěrný záletník aneb Když se bývalky pustily do Petra Koukala

Koukalovi
Koukalovi
Zdroj: Profimedia

Badmintonový král Petr Koukal je prý ve vztazích pěkný proutník a záletník. Své o tom vědí i jeho dvě bývalé partnerky Lucie Šilhánová a Gabriela Koukalová. Obě jsou dle svých slov rády, že jsou od něj pryč, a příliš pěkných slov pro sportovce opravdu nemají.

Gabriela Koukalová chtěla, aby rozvod s manželem proběhl v klidu a pohodě. Bohužel k tomu nedošlo, protože známý badmintonista Petr Koukal si nebral servítky. Podle slavné biatlonistky nejenže změnil kód od jejich společné vily v Hořovicích, aby se tam nedostala, ale také vybral všechny peníze z jejich společného účtu. A jako třešničku na dortu jí nasadil parohy, a to prý dokonce několikrát.

Koukalová si nyní sype popel na hlavu, přátelé a známí ji dokonce několikrát varovali, a ona na nic nedbala. Stála si za tím, že má šťastné manželství a že je Petr její oporou. Bohužel tomu ale bylo jinak a sportovec si rád užíval s jinými ženami. Gábinu může utěšit, že nebyla jediná, které to dělal. Podobné zkušenosti s ním má i jeho bývalá přítelkyně Lucie Šilhánová.

Spokojená maminka se po mateřské dovolené vrátila před pár dny zpět na Evropu 2, aby doplnila slavné duo Ranní show ve složení Mareš a Hezucký a také vystřídala Katku Říhovou, která na mateřskou právě nastupuje.

Lucii uháněl rok, než podlehla

„Uháněl mě asi rok, ale já s ním nejdřív nechtěla mít nic společného, protože ho předcházela pověst kluka, který je tu pro každou holku. Chápejte: doslova pro každou...“ prozradila Lucie pro projekt Bez frází.

Nakonec ho vzala na milost, protože si myslela, že se po rakovině varlat změnil, ale nebyla to tak úplně pravda. Chvíli se sice vydržel přetvařovat, ale když mu otrnulo, byla jeho záletná povaha zpět.

„No, byla jsem blbá. Dál dělal přesně to, co se o něm tradovalo, a to ve velkém. Podváděl mě i s mojí kadeřnicí! Bral si ji dokonce k nám domů. A zdaleka nebyla jediná,“ prozradila pro Blesk.

Gabriela a Petr Koukalovi Gabriela a Petr Koukalovi Zdroj: Profimedia

Manipulátor, který uměl oblbnout

Koukal byl skvělý manipulátor, byl chytrý, uměl mluvit, a Lucii prostě vždycky oblbnul. Navíc byl prý velmi šikovný v posteli, tak mu moderátorka vždycky nakonec odpustila a uvěřila, že nic špatného neudělal. Dokonce si ho oblíbila i její maminka, vystudovaná psycholožka, kterou si také omotal kolem prstu.

Když se s ním Lucie nakonec rozešla, zavřela se doma a několik dní se jen opíjela a zvracela. Ze sebe, z něj i z vypitého alkoholu. Přišla si jako kus hadru.

„Ta představa, že jsem byla součástí jeho orgií, mě nutila dostat ze sebe všechno ven, abych se pročistila,“ řekla Blesku maminka tříleté Johanky, která je dnes šťastně vdaná za Jaroslava Černého.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky