Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Soukalová zažila v manželství peklo. Řekla, jak jí Koukal podváděl a bral peníze

Gabriela Soukalová a Petr Koukal
Gabriela Soukalová a Petr Koukal
Zdroj: Profimedia
Gabriela Soukalová a Petr Koukal

Exmanžel Petr Koukal dělá ze života Gábiny Soukalové peklo. Nejprve vyšlo najevo, že ji celou dobu podváděl, a posléze i to, že zřejmě utrácel její peníze. Kam však odešly nemalé částky, nikdo netuší. Přijít na to má firma, která mu momentálně provádí audit. Navíc se Gabriela rozpovídala o tom, jaké peklo jí exmanžel připravil během jejich soužití.

Gábina Soukalová Petru Koukalovi léta bezmezně věřila. Dnes již ví, že to byla chyba. Během rozvodu s ním se totiž rozjela bitva o majetek a bývalá biatlonistka se nestačí divit.

V rozhovoru pro Ona Dnes přiznala, jaké hrůzy se jí děly během manželství s ním. Předmanželskou smlouvu s ním neměla, čehož v současné době jistě lituje.

„V momentu, kdy jsem s takovou smlouvou přišla, se Petr nejprve několikrát omlouval ze schůzek s právníkem z různých malicherných důvodů a nakonec doma brečel, že nás chci rozdělovat, a to jsme se ještě nevzali. Vždycky věděl, jak to na mě nahrát, abych mu věřila,“ svěřila se bývalá biatlonistka.

Koukal ji nechtěl pustit do domu, vyměnil kódy na dveřích

Po krachu vztahu došlo k opravdu neočekávaným situacím. Gábina si chtěla z jejich společného domu vyzvednout věci, ale nebylo jí to umožněno. Bývalý manžel jí totiž vyměnil bezpečnostní kódy na dveřích. Kódy prozradil až na výzvu jejího právníka.

„Nikdy bych nečekala něco takového od člena nejbližší rodiny. Je to pro mě velká škola. Rozhodně jsem si jistá, že tak důvěřivá už nebudu,“ tvrdí poučená Soukalová.

„Manžel mě také podváděl, stejně jako všechny svoje partnerky. To bych ještě asi dokázala zvládnout, ale pak přišly pochybnosti o tom, kam odešla spousta mých finančních prostředků z účtů nebo ze společných investic,“ pokračuje.

Kam zmizely její peníze?

„Spousta transakcí se určitě vyjasní, až se nám podaří získat kompletní výpisy všech jeho účtů, které do dnešního dne neodevzdal,“ prozradila na něj Gábina, které pomalu dochází trpělivost.

„Najala jsem si tedy firmu, která v současnosti provádí kompletní audit. Jeho výsledkům se nestačím divit,“ řekla sportovkyně dle Blesku. Bůh ví, co všechno ještě vyjde na povrch.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU