Petr Kolečko a Aneta Vignerová spolu sice začali randit v roce 2019 a od té doby jejich vztah prošel opravdu náročnými zkouškami.

Minulý rok v srpnu dvojice potvrdila rozchod a scenárista oznámil, že randí s Denisou Nesvačilovou. Tehdy se Vignerová o poměru svého partnera a otce jejich syna Jiříka dozvěděla z médií a byla pořádně v šoku.

O tři měsíce později se začalo opět šuškat o návratu Kolečka k Vignerové a modelka pak potvrdila, že dala záletníkovi další šanci. Od návratu ale uplynul pouhý měsíc a opět se provalilo, že umělcův poměr s Nesvačilovou stále pokračuje. Vignerová pak prohlásila, že už další šanci nevěrnému Kolečkovi už znovu dávat nebude.

Absurdní scénář stále graduje

Na začátku března dorazil Petr Kolečko s Denisou Nesvačilovou na předávání Českých lvů a vypadalo to, že už si konečně vybral, se kterou ze svých dvou partnerek chce trávit budoucnost.

Scenárista na galavečeru kromě nové "oficiální" přítelkyně předvedl také pořezanou ruku. "Denisa vyndávala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal na ruce," vysvětloval Kolečko, jak k úrazu přišel. Pak se ale ukázalo, že důvodem zranění byla žárlivost ze strany herečky, která objevila v jeho telefonu nahé snímky a zprávy od Vignerové.

V den Kolečkových narozenin, tedy 28. března, se modelka na Instagramu pochlubila záběry Kolečka v posteli, takže se opět rozjely spekulace o návratu, které se záhy potvrdily a navíc vyšlo najevo, že se dvojice v tichosti vzala na radnici.

Svatba se konala přesně deset dní poté, co spolu Kolečko a Nesvačilová dorazili na Českého lva. Navíc Denisa Nesvačilová sdílela zhruba v době, když mělo dojít k veselce video, na němž si muž jejího srdce hrál s jejím psem. Je tedy více než jasné, že se Kolečko s herečkou scházel do poslední chvilky před svatbou, což potvrdili i lidé z jejího okolí.

Bizarní milostný pletenec teď nadšeně komentují lidé na sociálních sítích a vymýšlí, co by se v reálné telenovele mohlo ještě v budoucnu přihodit. "V dalším díle Vignerová ohlásí rozvod, protože si uvědomí, že je lesba a miluje Nevačilovou a Kolečko jim odsvědčí registraci," utahují si z trojice. "Tak teď už jen zbývá, aby Denisa oznámila těhotenství s Kolečkem. A můžeme začít hrát od začátku," tipují fanoušci, co by mohlo ještě přijít. Je pravdou, že vývoj situace neustále graduje a umělec má stále čím překvapovat. Nezbývá než vyčkat, co ještě v budoucnu přijde.

Nevěrný Kolečko je terčem vtipů

Související články