Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petr Janda si nechal udělat tajnou připomínku svého zesnulého syna Petra

Petr Janda
Petr Janda
Zdroj: profimedia
Petr Janda

Petr Janda je otcem čtyř dětí. Páté, syn Petr, už bohužel nežije. Frontman kapely Olympic si na ruku nechal vytetovat pavouka, který mu ho připomíná. Nové kérky si málokdo všiml. Rocker si ji totiž nechal udělat na nenápadném místě.

Tetování pavouka si Petr Janda nechal udělat už před půl rokem, ale téměř nikdo si toho nevšiml. Má ho totiž na předloktí a tam ho zpozorujete sotva. Na konci nohou má pavouk počáteční písmena jmen svých dětí - Petra (✝35), Marty (46), Elišky (26), Anežky (10) a Rozárie (8).

Janda má nové tetování. Připomíná mu i zesnulého syna Petra

„Syn Petr, ten už bohužel nežije, Marta, Eliška, Anežka a nejmladší Rozárka,“ ukazuje jednotlivá písmena. „Dohromady to hodilo AMPER,“ prozrazuje Janda webu super.cz. Vzhledem k pandemii koronaviru musela kapela veškeré koncerty zrušit.

Čas teď tedy tráví především ve zkušebně, kde se musí obejít bez klávesáka Jiřího Valenty. Ten je opouští po dlouhých 34 letech. Hudba ho baví a nikdy ji nechce přestat dělat, ale zdraví mu neslouží tak, jak by si představoval.

„Vzhledem k mému neutěšenému zdravotnímu stavu jsem nucen skupinu opustit. Neumírám, ale hrát nemohu. Jsem totiž totálně vyhořelej, včetně zdravotních problémů v rodině. Vím, že se zcela jistě k muzice vrátím! Jen co se dám sám trochu dohromady…“ řekl Valenta dle Blesku.

„Věřím, že si kluci najdou náhradu a budou pokračovat dál. Budu jim držet v této nedobré době palce. Ať žije Olympic!“ dodal. Jistě svoje věrné kamarády nechtěl zradit, ale nemohl zkrátka dál.

Janda se tak bude moci více soustředit na svoji rodinu. Dvě nejmladší dcery, které má s manželkou Alicí, ho potřebují. Alice by klidně rodila dál, ale s tím Janda úplně tak nesouhlasí zejména kvůli jedné věci.

Na svoji rodinu nedá dopustit

„Moc bych si přál ještě jedno dítě, holky už jsou samostatnější a já bych chtěl zažít mít ještě jedno miminko. Žena by si přála klidně dvě. Bohužel musel zvítězit rozum a řekli jsme si, že by to kvůli mému věku nebylo správné,“ řekl zpěvák pro Expres.

„Ale i tak jsme spokojeni. Máme skvělou rodinu, já jsem za holky rád. Dokonce začaly obě hrát na piano, ale asi bych si nepřál, aby dělaly v showbyznysu, naše práce je pořádná řehole,“ pokračoval.

Na stáří si rozhodně nestěžuje. „Miluju tenis, rád ho rekreačně hraju. Jsem dost akční, zatím jsem vitální, nic mě nebolí, tak můžu dělat, na co si jen vzpomenu. A mám sílu i na ty moje dcerky,“ dodal Janda. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky